Jílové- Hradištko 1-2 (1-1)

V domácím utkání jsme přivítali mužstvo Hradištka, se kterým jsme se utkali o 1. místo v tabulce. V průměrném utkání jsme se ujali vedení brankou Nováka a měli jsme další příležitosti, které jsme neproměnili. Hosté vyrovnali těsně před poločase a náš výkon po přestávce nebyl optimální. Utkání spělo k zasloužené remíze, avšak po naší chybě před koncem utkání, vstřelili hosté z rychlého protiútoku vítěznou branku.

Branky: Novák

Sestava:

Kruliš, Malknecht, Nevrlý, Vostárek, Maršík, J.Machýček, Novotný, Novák, Muller, Štědroňský, Buchar

Střídali: Řípa, Dvořák

Tuchlovice – Jílové 2-0 (1-0)

Po dvou porážkách jsme jeli na utkání do Tuchlovic, které stoupalo tabulkou vzhůru. Domací šli do vedené již v 5. minutě po naší chybě v obraně. Přesto jsme získali převahu a vypracovali jsme si několik příležitostí. Po poločase se hra vyrovnala a domácí chodili do rychlých protiútoků, a když po tečované střele zvýšili na 2 – 0, nedokázali jsme již utkání zdramatizovat.