Sestava: Vavřina – Janošov, Mošnička, Sehnal, Berecký – Machýček J., Topol, Čmelík, Chalupa – Zeman Jakub, Dvořák

Střídali: 72. Krištůfek za Zemana, 81. Krch za Dvořáka

Branky: Dvořák 3x, Machýček 2x, Topol 2x

Trenér: Vodička V.

Na začátek tohoto zápasu dlouho nezapomeneme, již ve druhé minutě Sehnal nedoskočil na centr hostí a ti se ujali vedení. Hned o minutu později si opět Sehnal chtěl obhodit soupeřova útočníka, ten mu ovšem míč vypíchl, přihrál volnému spoluhráči a ten zvýšil na 0:2. Naštěstí hned po další minutě byl před brankou hostí důrazný Ivan Dvořák a snížil na 1:2. V osmé minutě se uvolnil Honza Machýček a vyrovnal na 2:2. Poté se utkání střelecky uklidnilo, ale i tak se bylo na co koukat. Ve třicáté sedmé minutě se hosté po naší chybě naposledy ujali vedení. Naštěstí hned po čtyřech minutách si Machýček naskočil na Jardův centr a opět srovnal skóre. Těsně před koncem poločasu se v obrovské šanci ocitl Chalupa, ale sám před brankářem hlavou těsně minul.

Do druhého poločasu jsme vlétli jako uragán. Našemu tlaku se soupeř stačil bránit pouze deset minut, mezi padesátou pátou a šedesátou pátou minutou jsme ovšem třikrát udeřili a rozhodli o osudu utkání. Nejprve se z trestňáku prosadil Jarda, poté po samostatném úniku Ivan a šestý gól byl opravdu ukázkový. Na Ivanovu přihrávku si naběhl Jarda, sám se proti brankáři neunáhlil, nejprve ho posadil na prdel a pak lehkým obloučkem skóroval. Poté se ke slovu z ojedinělé šance dostali hosté a snížili na 6:4. Poslední slovo ovšem patřilo opět nám, Ivan zkompletoval svůj hatrick a uzavřel tak skóre zápasu.

V sobotu 9.11. zajíždíme do Úhonic, toto utkání se však kvůli nezpůsobilému terénu odehraje   ve 14:30 na umělé trávě Motorletu.