Sestava: Vavřina – Vostárek M., Mošnička, Sehnal, Berecký – Hanuš, Čmelík, Nevrlý F., Machýček M. – Krištůfek, Zeman Jakub

Střídali: 72. Krch za Nevrlého, 75. Haitl za Machýčka, 80. Balouš za Zemana

Branky: Hanuš, Mošnička

Trenér: Vodička V.

Kvůli nezpůsobilému hřišti v Úhonicích jsme tento zápas hráli na umělé trávě Motorletu. Hned od začátku jsme soupeře mírně přehrávali a vytvořili si několik šancí. V patnácté minutě stačil domácí brankář Machýčkovu střelu vyrazit na roh, ale o pět minut později byl již na Hanušovu ránu krátký. Po zbytek poločasu byla hra vyrovnaná, až těsně před poločasem domácí po ojedinělé šanci nastřelili břevno.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem co nejdéle udržet vedení, eventuálně vstřelit další branku. To se nám téměř podařilo v padesáté páté minutě, kdy Machýček prošel přes tři hráče, ale jeho střelu brankář vyrazil, celou situaci mohl zachránit dorážkou Kuba, ale nastřelil pouze spoluhráče. Poté nám začaly docházet síly a valil se na nás jeden útok za druhým. Ještě chvíli jsme odolávali tlaku, ale pak domácí během dvaceti minut vstřelili čtyři branky a bylo po zápase. V poslední minutě zkorigoval výsledek krásnou střelou Mošna.

Tuto neděli hrajeme poslední zápas podzimní sezony na domácím hřišti od 13:30 proti prvnímu mužstvu tabulky Zbuzanům.