Okresní přebor mladších přípravek – skupina A

1. kolo

Sobota 9. 9. 2017 09:30
K. Přívoz A – Hradištko
Sobota 9. 9. 2017 09:30
Povltavská FA A – K. Přívoz A
Sobota 9. 9. 2017 09:30
K. Přívoz A – Povltavská FA B
Sobota 9. 9. 2017 09:30
K. Přívoz A – Povltavská FA C
Sobota 9. 9. 2017 09:30
K. Přívoz B – K. Přívoz A

2. kolo

Sobota 16. 9. 2017 10:00
K. Přívoz A – Hradištko
Sobota 16. 9. 2017 10:00
Povltavská FA A – K. Přívoz A
Sobota 16. 9. 2017 10:00
K. Přívoz A – Povltavská FA B
Sobota 16. 9. 2017 10:00
K. Přívoz A – Povltavská FA C
Sobota 16. 9. 2017 10:00
K. Přívoz B – K. Přívoz A

3. kolo

Sobota 30. 9. 2017 09:30
K. Přívoz A – Hradištko
Sobota 30. 9. 2017 09:30
Povltavská FA A – K. Přívoz A
Sobota 30. 9. 2017 09:30
K. Přívoz A – Povltavská FA B
Sobota 30. 9. 2017 09:30
K. Přívoz A – Povltavská FA C
Sobota 30. 9. 2017 09:30
K. Přívoz B – K. Přívoz A

4. kolo

Sobota 7. 10. 2017 10:00
K. Přívoz A – Hradištko
Sobota 7. 10. 2017 10:00
Povltavská FA A – K. Přívoz A
Sobota 7. 10. 2017 10:00
K. Přívoz A – Povltavská FA B
Sobota 7. 10. 2017 10:00
K. Přívoz A – Povltavská FA C
Sobota 7. 10. 2017 10:00
K. Přívoz B – K. Přívoz A

5. kolo

Sobota 14. 10. 2017 10:00
K. Přívoz A – Hradištko
Sobota 14. 10. 2017 10:00
Povltavská FA A – K. Přívoz A
Sobota 14. 10. 2017 10:00
K. Přívoz A – Povltavská FA B
Sobota 14. 10. 2017 10:00
K. Přívoz A – Povltavská FA C
Sobota 14. 10. 2017 10:00
K. Přívoz B – K. Přívoz A

6. kolo

Sobota 21. 10. 2017 09:30
K. Přívoz A – Hradištko
Sobota 21. 10. 2017 09:30
Povltavská FA A – K. Přívoz A
Sobota 21. 10. 2017 09:30
K. Přívoz A – Povltavská FA B
Sobota 21. 10. 2017 09:30
K. Přívoz A – Povltavská FA C
Sobota 21. 10. 2017 09:30
K. Přívoz B – K. Přívoz A

Okresní přebor starších přípravek – skupina B

1. kolo

Neděle 10. 9. 2017 10:00
K. Přívoz – Vestec B

2. kolo

Neděle 17. 9. 2017 10:00
D. Jirčany – K. Přívoz

3. kolo

Neděle 24. 9. 2017 10:00
K. Přívoz – Průhonice

4. kolo

Neděle 1. 10. 2017 10:00
Hradištko – K. Přívoz

5. kolo

Neděle 8. 10. 2017 10:00
K. Přívoz – Jíloviště

6. kolo

Neděle 15. 10. 2017 10:00
K. Přívoz – Vrané/Zvole

7. kolo

Sobota 21. 10. 2017 10:00
Jesenice – K. Přívoz

8. kolo

Sobota 28. 10. 2017 10:00
Vestec B – K. Přívoz

9. kolo

Neděle 5. 11. 2017 10:00
K. Přívoz – D. Jirčany

10. kolo

Neděle 12. 11. 2017
Průhonice – K. Přívoz

11. kolo

Neděle 8. 4. 2018 10:00
K. Přívoz – Hradištko

12. kolo

Neděle 15. 4. 2018 09:00
Jíloviště – K. Přívoz

13. kolo

Neděle 22. 4. 2018 10:00
Vrané/Zvole – K. Přívoz

14. kolo

Neděle 29. 4. 2018 10:00
K. Přívoz – Jesenice

Okresní přebor starších žáků

1. kolo

Neděle 10. 9. 2017 10:00
Rudná/Zbuzany – Jílové

2. kolo

Sobota 16. 9. 2017 13:30
Roztoky – Jílové

3. kolo

Sobota 23. 9. 2017 10:00
Jílové – Hradištko

5. kolo

Sobota 7. 10. 2017 10:00
Jílové – Kazín

6. kolo

Neděle 15. 10. 2017 14:00
Vestec – Jílové

7. kolo

Sobota 21. 10. 2017 10:00
Jílové – Psáry

8. kolo

Sobota 28. 10. 2017 10:00
Jílové – Rudná/Zbuzany

9. kolo

Sobota 4. 11. 2017 10:00
Jílové – Roztoky

10. kolo

Neděle 12. 11. 2017 10:00
Hradištko – Jílové

12. kolo

Neděle 15. 4. 2018 10:00
Kazín – Jílové

13. kolo

Sobota 21. 4. 2018 10:00
Jílové – Vestec

14. kolo

Neděle 29. 4. 2018 10:00
Psáry – Jílové

A tým: 19.8.2017 17:00 FC Jílové – SK Baník Libušín

Dorost: 16.8.2017 18:00 Libuš – FC Jílové hřiště Zlatníky

A tým: Union Cerhovice – FC Jílové 2:0 (2:0)

Podrobné informace, reporty k zápasům, výsledky a tabulky naleznete u jednotlivých kategorií “Naše týmy” !!!