14. kolo FC Jílové B : FK Zbuzany

0 : 5 (0:1)

Sestava: Vavřina – Škarvada, Javůrek, Mošnička, Berecký – Vostárek M., Čmelík, Zeman Jan, Krištůfek – Krch, Balouš

Trenér: Vodička V.

V posledním zápase podzimní sezóny jsme kvůli kolizi termínů všech mužstev dali dohromady horko těžko jedenáct lidí a proti vedoucímu mužstvu tabulky to bylo znát. I přes to, že nás na poslední zápas posílil bývalý kapitán áčka Tomáš Javůrek, byli jsme od začátku utkání pod neustálým tlakem. Hosté si vytvořili několik šancí a ve třicáté minutě po pěkné kombinaci otevřeli skóre. V poslední minutě prvního poločasu jsme se dostali po standardní situaci do ojedinělé šance, ale Berry uklouznuvšího gólmana hlavou nepřekonal.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem co nejdéle neinkasovat. Bohužel jsme během pěti minut dostali dva góly a zápas jsme se snažili dohrát se ctí. S přibývajícím časem nám ubývali síly a soupeř nás začal drtivě přehrávat. Výsledkem byly další dva góly v naší síti. Čestný gól se nám vstřelit nepodařilo, a tak jsme šli do kabin s nelichotivým výsledkem 0:5.

Půlsezónu jsme dokončili na 11. místě se ziskem 16 bodů. Doufám, že v jarní části sezóny získáme bodů více a v klidu se zachráníme v okresním přeboru.