Jílové- Velvary 3-5 (0-3)

V souboji s vedoucím mužstvem tabulky jsme se změnami v sestavě hostili zkušené mužstvo Velvar. Do utkání jsme vstoupili dvěma příležitostmi, které jsme zahodili a hosté se po pěkných akcích Šelichy dostali do dvoubrankového vedení. V tomto duchu pokračovalo celé utkání. Naše mužstvo neproměnilo do poločasu další možnosti a produktivní hosté šli do vedení na 3-0. Po přestávce jsme  proměnili až třetí jasnou příležitost a snížili na brzo na 2-3, po další obdržené brance snížil I. Dvořák na 3-4 a znovu jsme se tlačili do vyrovnání, Bohužel míč od S. Nevrlého šel od tyče do golmana, a tak se nakonec radovali hosté.

Branky: Buchar, Řípa, Dvořák

Sestava:

Kruliš, Janošov, Nevrlý, Vostárek, Maršík, J.Machýček, Novotný, Novák, Řípa, Topol, Dvořák

Střídali: Buchar

Rakovník – Jílové 2-2 (1-2)

V posledním utkání jsme jeli zabojovat do Rakovníka a v kombinované sestavě jsme podali zodpovědná výkon a o poločase jsme zaslouženě vedli. Po přestávce měl J. Machýček  z rychlých protiútoků dvě příležitosti na vstřelení rozhodující branky, ale neproměnil a tak si domácí vybojovali v poslední minutě pokutový kop, z kterého vyrovnali na 2-2.

Branky: Novák, Dvořák