Sestava: Vavřina – Janošov, Mošnička, Krch, Vostárek M. – Hanuš, Topol, Čmelík, Chalupa – Zeman Jakub, Krištůfek

Střídali: 65. Balouš za Krištůfka

Branky: Čmelík, Chalupa

Trenér: Vodička V.

Na hřišti velkého favorita jsme začali aktivně a hned ve třetí minutě jsme si vytvořili dobrou šanci, kterou však Krištůfkovi zlikvidoval domácí brankář. O dvě minuty později se nám podařilo skórovat, to když se po rohu dostal balon k volnému Čmelíkovi a ten dorazil balon do opuštěné brány domácích. Po této brance domácí tým zvýšil aktivitu, ale vyloženou šanci si nevytvořil. Naopak některé naše akce vypadaly slibně, ale zmařili jsme je zbrklou rozehrávkou nebo je přerušil domácí pomezní rozhodčí.

Do druhého poločasu domácí přidali na aktivitě a snažili se srovnat skóre. Naštěstí většina akcí končila před naším vápnem díky dobré obranné hře našeho mužstva. My jsme dokázali celkem slušně kombinovat ve středu hřiště, ale žádnou šanci jsme si nevytvořili. V padesáté osmé minutě domácí rozehráli rychlou akci a po úniku srovnali skóre. Po zbytek zápasu jsme se pozornou hrou snažili udržet cennou remízu. V osmdesáté osmé minutě se však na nás usmálo štěstí, na krásnou kolmici Jardy Topola si naběhl Chalupa a ranou o tyč rozhodl zápas.

Tuto neděli sehrajeme od 14:00 domácí zápas proti mužstvu AFK Libčice.