Dění v B týmu

Béčko v zimní přestávce odehrálo turnaj na našem hřišti s UMT. Obsadilo na něm druhé místo. Celý turnaj předsedy OFS, vyhrálo mužstvo Sokola Měchenice a třetí místo vybojoval AFK Radlík. S Radlíkem jsme sehráli i poslední přátelské utkání před sezónou. Soupeře jsme přehráli jasně 5:0.

Jílové B x Choteč

1:2 (0:2)

Vstup do jarní části soutěže se nám bohužel nepodařil. V prvním zápase jsme na domácím hřišti podlehli Chotči 1:2. Hosté se v prvním poločase ujali vedení 0:2. Po přestávce jsme soupeře tlačili, ale na víc než jeden gól to nestačilo.

Dobrovíz x Jílové B

3:1 (0:0)

Ve druhém utkání na hřišti Dobrovíze, jsme se po bezbrankovém poločase, ujali vedení. Domácí, však během jedné minuty po našich chybách zápas otočili.

Jílové B x Holubice

1:4 (1:3)

Ve třetím kole na naše hřiště přijel klub z Holubic. Po slibném začátku se do vedení, ale dostali hosté. Na tento gól jsme ještě stačili odpovědět rychlým vyrovnáním, avšak to bylo z naší strany vše. Hosté střelili do poločasu ještě dvě branky a tím rozhodli o osudu utkání. Ve druhém poločase jsme otevřeli hru a snažili se o zkorigování výsledku, což se nepodařilo a naopak hosté uzavřeli čtvrtým gólem skóre zápas.