8. kolo Čísovice x FC Jílové

1:12 (0:6)

Hráči: Adam Bodlák, Marek Hron, Lukáš Hron, Josef Pulpán, Emil Cienciala, Dan Plop, Josef Bernard, Jiří Borecký, Marek Štrach

Góly: 5 Josef Půlpán, 4 Jiří Borecký, 2 Emil Cienciala, 1 Marek Štrach

V neděli 6. dubna jsme odehráli první jarní mistrák s Čísovicemi. Po podzimním jednoznačném vítězství 12 : 0, jsme předpokládali, že nás nebude čekat silný soupeř. Soupeř opravdu přes zimu nikterak neposílil a tak jsme od prvních minut měli zápas herně pod kontrolou. Zatlačili jsme soupeře před jeho bránu a i přes takto zhuštěnou soupeřovu obranu jsme o poločase vedli 0:6. Jediné co jsem mohl doporučit hráčům o poločase, bylo roztahovat hru víc ke kraji hriště a otvírat tak více obranu soupeře. Což se krajním záložníkům dařilo a přibylo tak víc střel na bránu. Jediné co trošku pokazilo výborný výkon celého mužstva, bylo špatné pokrytí soupeře při jeho standartce, kdy nám soupeř vstřelil jediný gól ke konci zápasu.