25. kolo SK Lhota – FC Jílové

5:1

Na podzim jsme soupeře doma rozstříleli 7:1, tentokrát nám to vrátil podobným výsledkem. Ale pojďme postupně.

Nejprve sestava:  Vaniak,  Malknecht, Jaromír Štědronský, Hanuš, Ondra Vostárek, záloha Martin Vostárek, Řípa, Buchar, Novák a Haitl a ve předu Matěj Štědronský. Do hry se postupně zapojili ještě Šimon Pluhař, David Balouš a Honza Bernard, správce Jaromír Štědronský.

Správce Jaromír Štědronský slavil 47 narozeniny, a protože fotbal pořád umí, požádali jsme ho o výpomoc. Přes obdržený počet pěti gólů se svého úkolu zhostil se ctí. To co jsem psal v úvodníku, se ve Lhotě jen potvrdilo. Celkem se do utkání zapojilo 6 hráčů dorosteneckého věku, tři loňští dorostenci a dva „veteráni“. Domácí mužstvo složené ze zkušených robustních hráčů pro nás bylo bohužel přílišným soustem. I když jak by to bylo kdyby…. Matěj šel asi v desáté minutě sám na brankáře, ale nedal. Krásnou brankou vyrovnával na 1:1, když předtím naše obrana po odkopu domácího brankáře doslova „chrápala“ a soupeři jsme darovali vedení. Horší bylo, že podobný dárek jsme mu věnovali dvě minuty před poločasem a dostali ho tak vlastně opět do vedení. Pozitivem druhého poločasu byl první start za dospělé loňského žáka Šimona, ale jinak už to byl jen zmar a bída.  Aby si zahrál v mužstvu táta se synem, také není moc častý úkaz. Ale jinak radost mít nemůžeme.