10 : 2     (5:1)

Sestava: Hofman – Vostárek M., Mošnička, Krch, Bernard – Vavřina, Nevrlý F., Zeman Jakub, Berecký – Chalupa

Branky: Chalupa, Berecký

Trenér: Vodička Vladimír

Při tomto zápase se nemá cenu dlouho rozepisovat, pokusili jsme se všechny síly použít ve prospěch záchrany Áčka, takže v deseti se dvěma brankáři v sestavě jsme byli pro domácí snadné sousto. I přes to všichni, kdo byli na hřišti, použili všechny své síly, abychom zápas v rámci možností odehráli. Po rychlém gólu domácích ve třetí minutě odpověděl v páté minutě střelou Zdeněk Chalupa, bohužel velkému tlaku domácích nešlo dlouho odolávat a do poločasu přidali další čtyři branky.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a vyústěním byla branka Berryho a vyrovnání hry. Drželi jsme se až do sedmdesáté minuty, kdy jinak velmi dobře hrající Zdeněk Chalupa nevyhodnotil správně situaci a z přečíslení tři na jednoho nevytěžil nic, naopak z protiútoku domácí zvýšili na 6:2 a tím definitivně srazili náš tým do kolen. A tak jsme bohužel inkasovali potupnou desítku.