Sestava: Vavřina – Malknecht, Mošnička, Krch, Bernard – Janošov, Novák, Nevrlý F., Berecký – Chalupa, Zeman Jakub

Střídali: 46. Vostárek M. za Bernarda, 54. Hanuš za Chalupu, 66. Vostárek O. za Janošova

Branky: Chalupa 2x, Nevrlý F., Vostárek M., Janošov

Trenér: Vladimír Vodička

Tento domácí zápas jsme měli opačné starosti, než v zápase minulém. Na střídání jsme tentokrát měli čtyři hráče, takže Jarda Topol, který hrál v sobotu za Áčko, hrát nemusel. Začátek se nám jako obvykle nevydařil a v osmé minutě jsme po chybě Janošova prohrávali 0:1. Hra byla první poločas vyrovnaná, hosté drželi více balon, ale my hrozili z rychlých protiútoků. Po jednom z nich se po přihrávce Lukáše Nováka prosadil Zdenek Chalupa. Když už to vypadalo, že půjdeme do kabin za nerozhodného stavu, obešel Janošov tři protihráče posunul míč na Kubu, který nacentroval do vápna, tam si balon pohotově zpracoval Chalupa a krásnou střelou přes celou bránu poslal náš tým do vedení.

Vstup do druhého poločasu se tentokrát vydařil lépe nám a v padesáté minutě krásnou střelou z vápna Franta zvýšil na 3:1. V padesáté sedmé minutě se z bezprostřední blízkosti prosadil střídající Martin Vostárek a skóre z naší strany uzavřel v šedesáté páté minutě Janošov  po ukázkové přihrávce Nováka. Hostům se podařilo v sedmdesáté osmé minutě snížit, ale to již nemohlo nic změnit na našem plném bodovém zisku.