20. kolo FC Jílové B – Vrané

3:3 (1:2)

Sestava: Vavřina, Dvořáček J., Mošnička, Petr, Cihlář, Nesvadba (46´Švach), Topol, Berecký, Nevrlý (76´Kaňok), Patočka (46´Korda), Balouš D.

Góly: 26´71´Nevrlý, 73´Dvořáček J.

Velmi smolný zápas, ve kterém jsme chtěli potvrdit tři body z Krňan, bohužel nestalo se!!! 15. min před výkopem jsme nevěděli, kdo vůbec bude hrát, neboť někteří jedinci dali přednost jiným aktivitám než je fotbal – hodně špatný přístup… Hosté na nás vlítli a ve 20. min jsme prohrávali 0:2 pak konečně jsme začali hrát i my, vytvářeli si i šance a ve 26. min Sváťa snížil na 1:2! Do půle, ale nevyrovnali což byla škoda.

I začátek druhých 45. min patřil nám, jenže hostům stačilo 15. min na první útok a bylo v 61. min 1:3! I přes zranění a brzké střídání jsme bojovali a v 71 Sváťa 2:3 a za dvě minuty Dvořka z penalty 3:3 moc a moc jsme chtěli tenhle zápas vyhrát, jenže zbytečné vyloučení a hrozný výkon rozhodčího znamenalo konec nadějí na tři body. Snad v druhém domácím zápase je získáme a hlavně si to někteří jedinci srovnají v hlavě a nenechají nás v tom…