Sestava: Vavřina – Janošov, Nevrlý F., Zeman Jan, Vostárek M. – Škarvada, Topol, Krch, Machýček M. – Zeman Jakub, Erben

Střídali: 46. Mošnička za Nevrlého, 55. Krištůfek za Erbena, 70. Balouš za Škarvadu

Branka: Topol

Trenér: Vodička V.

Na hřišti nováčka jsme se ještě nestačili ani rozkoukat a po chybě obrany jsme v první minutě prohrávali 1:0. V desáté minutě měl na hlavě vyrovnání Zubejda, ale brankář jeho střelu kryl. Po čtvrt hodině hry domácí udeřili podruhé a až po této brance jsme se trochu rozkoukali a vyrovnali hru. Vytvořili jsme si i několik slibných příležitostí, obzvláště samostatný únik Machyho volal po gólu. Těsně před poločasem se domácí prosadili potřetí a náš gól v čtyřicáté páté minutě neplatil pro údajné postavení mimo hru, které odmával domácí pomezní.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem zápas alespoň trošku zdramatizovat, ale když v padesáté minutě opět zaúřadoval domácí pomezní, který neviděl půlmetrový aut, a domácí zvýšili na 4:0 , věděli jsme, že žádné body nezískáme. Chvíli poté sice Jarda Topol po hezké akci střelil náš čestný gól, ale to bylo bohužel z naší strany vše. Domácí v závěru přidali ještě dvě branky a upravili tak na pro nás nelichotivých 6:1. Poslední, kdo mohl pohnout skórem, byl opět Jarda, který však po Milošově pasu nastřelil pouze břevno.

Tuto neděli hostíme od 17:00 tým AFK Horoměřice.