rozpis zápasů

SPORT INVEST I.A třída skupina A

Ne 13.08. 2017 17:00 Cerhovice 2:0 Jílové
So 19.08. 2017 17:00 Jílové 2:3 Libušín
So 26.08. 2017 10:30 Komárov 1:1 PK5:4 Jílové
So 02.09. 2017 17:00 Jílové 3:0 Mníšek
So 09.09. 2017 17:00 Votice 3:1 Jílové
So 16.09. 2017 17:00 Jílové 4:2 Kosoř
So 23.09. 2017 10:30 Nový Knín 3:5 Jílové
So 30.09. 2017 16:00 Vestec 3:1 Jílové
So 07.10. 2017 16:00 Jílové 5:0 Zavidov
Ne 15.10. 2017 15:50 Podlesí 3:2 Jílové
So 21.10. 2017 15:30 Jílové : Klecany
So 28.10. 2017 14:30 Jíloviště : Jílové
So 04.11. 2017 14:00 Jílové : Černolice
So 11.11. 2017 10:15 Hřebeč : Jílové
So 18.11. 2017 13:30 Jílové : Tochovice

FITPARTNER GASTRO

Středočeský kraj

I.B třída skupina D

Ne 26.03. 2017 15:00 Maršovice 2:2 4:5PK Jílové
So 01.04. 2017 16:30 Týnec 0:1 Jílové
So 08.04. 2017 16:30 Jílové 4:3 Kondrac
So 15.04. 2017 17:00 Teplýšovice 1:3 Jílové
So 22.04. 2017 17:00 Jílové 1:3 Vyšehořovice
So 29.04. 2017 17:00 Neveklov 0:4 Jílové
So 06.05. 2017 17:00 Jílové 3:0 Kácov
Ne 14.05. 2017 17:00 Miřetice 2:2 2:4PK  Jílové
So 20.05. 2017 17:00 Jílové 1:1 4:5PK Jiskra Zruč
Ne 28.05. 2017 17:00 Jankov 0:0 6:5PK Jílové
So 03.06. 2017 17:00 Jílové 2:0 Sedlec-Prčice
So 10.06. 2017 17:00 Průhonice 0:0 4:5PK Jílové
So 17.06. 2017 17:00 Jílové 0:3 Uhl. Janovice

FITPARTNER GASTRO

Středočeský kraj

I.B třída skupina D

So 27.08. 2016 17:00 Výsledek obrázku pro fc jílové logo Jílové 5:1 Maršovice
So 03.09. 2016 17:00 Výsledek obrázku pro fc jílové logo Jílové 1:0 Týnec
Ne 11.09. 2016 17:00 Kondrac 2:1 Jílové Výsledek obrázku pro fc jílové logo
So 17.09. 2016 17:00 Výsledek obrázku pro fc jílové logo Jílové 2:0 Teplýšovice
So 24.09. 2016 10:15 Vyšehořovice 1:4 Jílové Výsledek obrázku pro fc jílové logo
So 01.10. 2016 16:30 Výsledek obrázku pro fc jílové logo Jílové 1:0 Neveklov
Ne 09.10. 2016 16:00 Kácov 2:3 np Jílové Výsledek obrázku pro fc jílové logo
So 15.10. 2016 16:00 Výsledek obrázku pro fc jílové logo Jílové 2:0 Miřetice
So 22.10. 2016 15:30 Jiskra Zruč 0:4 Jílové Výsledek obrázku pro fc jílové logo
So 29.10. 2016 14:30 Výsledek obrázku pro fc jílové logo Jílové 2:1 np Jankov
Ne 06.11. 2016 14:00 Sedlec-Prčice 3:1 Jílové Výsledek obrázku pro fc jílové logo
So 12.11. 2016 14:00 Výsledek obrázku pro fc jílové logo Jílové 6:1 Průhonice
So 19.11. 2016 10:15 Uhl. Janovice 2:3 np Jílové Výsledek obrázku pro fc jílové logo

 

9. kolo 05.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0901 Hvozdnice Zavidov 04.10. 16:00 SO
A2A0902 Benešov B Slaný 04.10. 16:00 SO Pyšely
A2A0903 Lhota Pořící 05.10. 16:00 NE
A2A0904 Velvary Nespeky 04.10. 16:00 SO
A2A0905 Hradištko Černolice 04.10. 16:00 SO
A2A0906 Lety Votice 05.10. 16:00 NE
A2A0907 Cerhovice Všenorský SK 05.10. 16:00 NE
A2A0908 Tuchlovice Jílové 04.10. 16:00 SO

10. kolo 12.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1001 Zavidov Jílové 12.10. 16:00 NE
A2A1002 Všenorský SK Tuchlovice 11.10. 16:00 SO
A2A1003 Votice Cerhovice 11.10. 16:00 SO
A2A1004 Černolice Lety 11.10. 16:00 SO
A2A1005 Nespeky Hradištko 11.10. 16:00 SO
A2A1006 Pořící Velvary 12.10. 14:00 NE
A2A1007 Slaný Lhota 11.10. 16:00 SO
A2A1008 Hvozdnice Benešov B 11.10. 16:00 SO

11. kolo 19.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1101 Benešov B Zavidov 19.10. 15:30 NE Pyšely
A2A1102 Lhota Hvozdnice 19.10. 15:30 NE
A2A1103 Velvary Slaný 18.10. 15:30 SO
A2A1104 Hradištko Pořící 18.10. 15:30 SO
A2A1105 Lety Nespeky 19.10. 15:30 NE
A2A1106 Cerhovice Černolice 19.10. 15:30 NE
A2A1107 Tuchlovice Votice 18.10. 15:30 SO
A2A1108 Jílové Všenorský SK 18.10. 15:30 SO

12. kolo 26.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1201 Zavidov Všenorský SK 26.10. 14:30 NE
A2A1202 Votice Jílové 25.10. 14:30 SO
A2A1203 Černolice Tuchlovice 25.10. 14:30 SO
A2A1204 Nespeky Cerhovice 25.10. 14:30 SO
A2A1205 Pořící Lety 26.10. 14:00 NE
A2A1206 Slaný Hradištko 25.10. 14:30 SO
A2A1207 Hvozdnice Velvary 25.10. 14:30 SO
A2A1208 Benešov B Lhota 25.10. 14:30 SO Benešov – UMT

13. kolo 02.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1301 Lhota Zavidov 02.11. 14:00 NE
A2A1302 Velvary Benešov B 01.11. 14:00 SO
A2A1303 Hradištko Hvozdnice 01.11. 14:00 SO
A2A1304 Lety Slaný 02.11. 14:00 NE
A2A1305 Cerhovice Pořící 02.11. 14:00 NE
A2A1306 Tuchlovice Nespeky 01.11. 14:00 SO
A2A1307 Jílové Černolice 01.11. 14:00 SO
A2A1308 Všenorský SK Votice 01.11. 14:00 SO

14. kolo 09.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1401 Zavidov Votice 09.11. 14:00 NE
A2A1402 Černolice Všenorský SK 08.11. 14:00 SO
A2A1403 Nespeky Jílové 08.11. 14:00 SO
A2A1404 Pořící Tuchlovice 09.11. 14:00 NE
A2A1405 Slaný Cerhovice 08.11. 14:00 SO
A2A1406 Hvozdnice Lety 08.11. 14:00 SO
A2A1407 Benešov B Hradištko 08.11. 16:00 SO Benešov – UMT
A2A1408 Lhota Velvary 09.11. 14:00 NE

15. kolo 16.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1501 Velvary Zavidov 15.11. 13:30 SO
A2A1502 Hradištko Lhota 15.11. 13:30 SO
A2A1503 Lety Benešov B 16.11. 13:30 NE
A2A1504 Cerhovice Hvozdnice 16.11. 13:30 NE
A2A1505 Tuchlovice Slaný 15.11. 13:30 SO
A2A1506 Jílové Pořící 15.11. 13:30 SO
A2A1507 Všenorský SK Nespeky 15.11. 13:30 SO
A2A1508 Votice Černolice 15.11. 13:30 SO

 

 

F C   J Í L O V É
R O Z L O S O V Á N Í   –   J A R O   2 0 1 3
Den Datum Družstvo Zápas Začátek Odjezd Podzim Jaro
sobota 9.3.2013 A FC  Jílové – Slavia Louňovice 14:30 xxxxx : :
sobota 16.3.2013 A SK Spartak Příbram – FC  Jílové 10:30 : :
sobota 23.3.2013 A FC  Jílové – Sokol Ovčáry 15:00 xxxxx : :
neděle 31.3.2013 A FK Čáslav B – FC  Jílové 15:00 : :
sobota 6.4.2013 A FC  Jílové – TJ Sokol Klecany 16:30 xxxxx : :
sobota 13.4.2013 A Český Lev – Union Beroun – FC  Jílové 10:15 : :
sobota 20.4.2013 A  FC  Jílové – SK Polaban Nymburk s.r.o. 17:00 xxxxx
sobota 27.4.2013 A FK Bohemia Poděbrady – FC  Jílové 17:00 : :
sobota 4.5.2013 A FC  Jílové – TJ Sokol Dlouhá Lhota 17:00 xxxxx : :
neděle 12.5.2013 A Tatran Sedlčany – FC  Jílové 17:00 : :
sobota 18.5.2013 A FC  Jílové – Sokol Dobřichovice 17:00 xxxxx
neděle 26.5.2013 A AFK Sokol SEMICE – FC  Jílové 17:00 : :
sobota 1.6.2013 A FC  Jílové – Sokol Nová Ves pod Pleší 17:00 xxxxx
neděle 9.6.2013 A SK Kopaná Kabro Benátky – FC  Jílové 17:00 : :
sobota 15.6.2013 A FC  Jílové – Tatran RAKO Rakovník 17:00 xxxxx : :