0:2 (0:0)

Sestava: Vavřina, Votruba (82´Patočka), Mošnička, Šebesta, Balouš M., Topol, Balouš D., Müller, Zeman (60´Nevrlý), Krch (12´Bodlák), Švach

Góly: 54´Müller, 74´Nevrlý

ŽK: 51´Balouš

Do pár kilometrů vzdálené Libře jsme odjížděli s nadějí na dobrý výsledek a po dobrém výkonu jsme si odvezli zaslouženě tři body!!! Začali jsme velmi aktivně, vytvářeli si jednu šanci za druhou jenom to štěstíčko, aby jsme rozvlnili síť nám chybělo, celou první půli jsme domácí jasně přehrávali a k ničemu nepustili a tak se šlo do kabin v poločase bez branek. Začátek druhého dějství už byl zcela v naší režii a v 51 min Jardův roh na bližší tyč poslal Piskoř nekompromisně hlavou do sítě 0:1! Od této chvíle jsme už jasně dominovali a bylo jen otázkou času, kdy přidáme druhou branku. A to přišlo po nádherné akci David, Bodlo zakončoval Sváťa 0:2! A tím už bylo jasné, že s prázdnou neodjedeme, za velmi dobrý výkon podložený disciplínou jsme si výhru zasloužili a klukům jsem po zápase poděkoval!!!