Sestava: Vavřina – Janošov, Nevrlý F., Zeman Jan, Berecký – Hanuš, Mošnička, Čmelík, Machýček M. – Chalupa, Zeman Jakub

Střídali: 46. Krch za Machýčka, 70. Cihlář za Čmelíka, 78. Vostárek M. za Bereckého

Branka: Chalupa

Trenér: Vodička V.

Horší vstup do utkání jsme snad ani nemohli mít. Hned ve dvacáté vteřině se hosté ujali vedení 0:1. Naše mužstvo dále pokračovalo v tragickém výkonu, jehož důsledkem byl ve dvanácté minutě gól v naší síti. Ve dvacáté minutě již svítil na ukazateli stav 0:3 a o osudu zápasu tak bylo prakticky rozhodnuto. Díky několika změnám v rozestavení hráčů na hřišti jsme již do poločasu neinkasovali.

Ve druhém poločase se náš výkon nepatrně zlepšil, výsledkem byla naše mírná územní převaha. Ale díky soustředěné hře hostů jsme se do žádných větších šancí nedostávali. Střely ze střední vzdálenosti s přehledem kryl brankář hostí, který až v samotném závěru neudržel střelu Zdeňka Chalupy a dovolil nám tak alespoň snížit.

Tuto sobotu zajíždíme k dalšímu utkání do Hostivic, kde bychom již chtěli získat nějaké body.