28. kolo FC Jílové – Tuchlovice

3:3 (0:1)

Domácí utkání se zkušeným mužstvem Tuchlovic nabídlo poměrně slušnou podívanou a první start dorostence Jirky Kůrky za áčko, který okořenil přihrávkou na gól. Ale pojďme postupně.

Sestava: Vaniak, Balouš , Mulller, Hanuš, Ondra Vostárek, v záloze Martin Vostárek , Haitl, Novák, Buchar a Řípa a v útoku Martin Machýček. Náhradníci pak Štědronský, již zmíněný Kůrka a zkušený Inmar Al-Azawi.

Jako již tradičně jsme dostali hloupý gól už v desáté minutě. David Balouš je bojovník, ale teprve sbírá zkušenosti. Byť jsme si vytvořili i šance (které zejména Martin Machy s pravidelností zahazoval) skóre zůstalo v poločase nepříznivé. Udělali jsme změnu, místo Balyho střídal Matěj a cíl bylo samozřejmě utkání otočit. Kluci podali velmi dobrý výkon a branky začali přicházet. Nejdříve jsme se dostali do brejku, správně jej vyřešili a bylo z toho vyrovnání na 1:1, když Machy nezištně předložil Vencovi a ten dal do prázdné branky. Ale góly přicházeli bohužel i k nám. Soupeř se opět po naší nepozornosti ujal vedení, naštěstí se za chvilku krásně z trestného kopu trefil Vláďa Muller. A zahazovali jsme dál. Pak však naštěstí utekl střídající Kůrka po pravém křídle (za zraněného Martina Vostárka) a Matěj se v těchhle situacích nemýlí. Mohli jsme si po dlouhé době připsat výhru, ale nebylo nám přáno. Soupeř vyrovnal a ani zkušenost Inmara, který vystřídal Buchyho v posledních pěti minutách zvrat nepřinesla. Ale i tahle remíza byla asi spravedlivá.