5:0 (2:0)

Sestava: Syrový, Bodlák, Nesvadba, Šér, Maroušek, Štrach, Hrobník, Kratochvíl, Pluhař, Balouš, Mucks(55´Antoš)

Góly: 17´68´89´Hrobník, 43´Štrach, 47´Bodlák

ŽK: 80´Kratochvíl

Tuto neděli nás doma čekali dorostenci Čerčan a vzhledem k postavení v tabulce jsme byli favority tohoto utkání a naší povinností bylo potvrdit předchozí výborné výkony i výsledky. Měli jsme však problémy se sestavou, chyběl poprvé a již do konce sezony kapitán Sadloň, válečník „hubaté vemínko“ i kanonýr Dvořáček, takže jsme měli na lavičce náhradníků jednoho jediného borce. Navíc měl kvartet borců Kratochvíl, Bodlák, Balouš a Hrobník v nohách ohromně těžký a navíc vítězný zápas se Zbuzany za áčko mužů o den dříve. Ze zápasu jsme tudíž měli respekt a naše obavy se potvrzovaly téměř celý první poločas. Do zápasu jsme sice vstoupili dobře, vypracovali si našimi typickými křídelními kombinacemi několik šancí, ale i ty největší zůstaly neproměněny. A tak jsme se ujali vedení trochu kuriózně, kdy rohový kop zakroutil ve 12 minutě Lukáš Hrobník tak šikovně, že zapadl přímo do sítě nešťastného hostujícího brankáře a bylo to 1:0.
Místo toho, aby nás branka uklidnila a přidali jsme další, výrazně přidal soupeř a my se nestačili divit. Bohužel nás začal přehrávat ve středu pole, my pozdě přistupovali a hosté si vypracovali několik dobrých příležitostí, kdy se mu dokonce podařilo nastřelit břevno. Jako by nás tento moment probudil, my opět přidali, začali jsme více běhat, vyrovnali jsme se soupeři i v tvrdosti a konečně se začala projevovat naše výrazně vyšší fotbalovost. A ve 43. se projevila i gólově, kdy míč šel po ose Kratochvíl, Bodlák, Štrach, aby posledně jmenovaný potvrdil svou skvělou střeleckou formu posledních týdnů a zatloukl druhý hřebíček do hostující rakve – 2:0…
O přestávce jsme chlapce upozornili na chyby ve hře, varovali před nejhorším možným poločasovým výsledkem :-) a vlétli do druhé půle jako velká voda. Pokud hosté mysleli přeci jen na obrat v utkání, tak jim hned na začátku druhé půle tyto drzé myšlenky z hlavy vyfoukala opět dvojice Štrach – Bodlák, jen si vyměnili garde, Štrach nahrával a Bodlák střílel – 3:0!!!
Hosté již nestíhali, hráli velice tvrdě, byli pozdě v soubojích a z toho pramenila řada tvrdých nedovolených zákroků z nichž jeden v 64. minutě zakroutil okolo zdi opět Hrobník a překvapil hostujícího brankáře počtvrté – 4:0. Neuvěřitelnou a nechutnou vsuvku do zápasu poté vnesl hostující hráč Stanislav Horčička, který nejprve zfauloval jednoho z našich hochů, od rozhodčího Kováře dostal správně žlutou kartu, rupla mu cévka, vrazil do něj, nadával mu těmi nejhoršími urážkami a nakonec po obdržení červené karty na rozhodčího plivl!!!!
Od této chvíle se zápas už jen dohrával a skóre zakulatil v 89. minutě opět Lukáš Hrobník, který věren svému jménu soupeře pochoval jako nebožtíka a upravil na konečných a zasloužených 5:0.
Hosté sice v první půli předvedli poměrně slušný výkon, ale hrát jen 30 minut na úspěch většinou nestačí. My jsme byli lepší, fotbalovější a hlavně disciplinovanější. Příští týden jedeme na hřiště vedoucího Bohutína, což bude o třídu lepší soupeř, takže se na zápas těšíme a věříme v bodový zisk a hlavně dobrý výkon.