8:1 (6:0)

Sestava: Héč, Janošov, Cienciala, Remenár, Kostelníček, Lébl (70´Petřžílek), Štrach, Mucks, Jelínek (70´ Hrobník), Půlpán, Borecký (46´Ctibor)

Góly: 1´9´32´44´Mucks, 13´63´Půlpán, 26´Štrach, 61´Janošov

ŽK: 41´Borecký, 52´Mucks

Tohle byla oda na fotbal!!! Kdo neviděl tento zápas, může jen litovat, protože naši kluci odehráli nejlepší zápas za hodně dlouhou dobu. Soupeř nebyl totiž vůbec špatný, Milín je třetí v tabulce, na podzim jsme u nich, i přes dobrý výkon, prohráli 2:5, ale tentokrát bylo všechno zcela jinak. My povzbuzeni posledními vysokými výhrami, jsme šli do utkání, tak jako vždy, s vědomím, že pokud předvedeme náš, kombinační a agresivní fotbal a vyvarujeme se individuálních chyb, měli bychom vyhrát. Plno kluků sice mělo v nohách spoustu odehraných minut za áčko, či béčko mužů, ale přesto se kluci, v úmorném vedru dokázali vybičovat ke skvělému výkonu.

Vůbec na nic jsme nečekali, na hosty vlétli jako tsunami a od první minuty začali jejich obranu rozebírat na součástky. Do poločasu jsme zápas jasně rozhodli, vedli jsme 6:0 a vlastně ani jeden gól, nebyl obyčejný, opravdu co branka, to fotbalový drahokam :-)…. Nelze ani vyzdvihnout výkon jednotlivce, protože zápas byl plný skvělých a ještě lepších výkonů.

Druhá půlka již logicky nemohla být tak úžasná, jako ta první, ale přesto nepostrádala velkou kvalitu a opět góly po exkluzivních, nacvičených akcích, jako na playstationu.
Velkou odměnou pro nás byla po zápase návštěva hostujícího trenéra v kabině, který každému podal ruku, pogratuloval ke skvělému výkonu a poděkoval za lekci, kterou jsme jim uštědřili.

Nikdy jsem toto nezažil a velký respekt, před trenérem Milína panem Krejzou.

Příští týden jedeme do dalekého Bohutína, kde nás čeká velmi horká půda, ale věříme, že pokud zopakujeme výkon jako v neděli, nemůžeme prohrát.

Díky za skvělý výkon a teď je třeba takovéhle výkony opakovat pravidelně.