24. kolo FC Jílové B – Sokol Choteč

4 : 3 (4:1)

Do dalšího veledůležitého zápasu v boji o udržení v okresním přeboru jsme vletěli jak uragán a po brankách Piskoře,  Pajtyho,  Machyho a Kuby jsme vedli ve 23. minutě 4:0, jenže hosté se nevzdali a bojovali do poslední minuty o dobrý výsledek. Hned na začátku druhé půle snížili na rozdíl dvou branek a po proměněné penaltě dokonce to bylo o jeden gól. Nám viditelně docházely síly po prvních 30. minutách, kdy jsme do zápasu dali vše a tak jsme dohrávali na pokraji vyčerpání a po závěrečném hvizdu, kdy všichni vysílením polehali na trávník, jsme vychutnali další domácí výhru, ale záchrana stále ještě není. Poděkování si zasloužili všichni, kteří si před výbornou návštěvou, mákli na dno svých sil!

Branky: Vláďa Müller, Pavel Hanuš. Martin Machýček, Jakub Zeman