23. kolo FK Týnec nad Sázavou – FC Jílové

1:8 (0:4)

Sestava: Borecký, Janošov (46´Bartoněk), Cienciala (46´Petržílek), Remenár, Kostelníček, Lébl, Štrach, Mucks (54´Hrobník), Jelínek (39´Ctibor), Půlpán, Héč

Góly: 25´32´40´47´54´Půlpán, 27´Mucks, 56´77´Lébl

Na derby do Týnce jsme jeli po velmi dobrém výkonu v Rožmitále a chtěli na tento výkon navázat. Podařilo se nám to, ale náš výkon začal splňovat požadované parametry až po 25 minutách, kdy domácí branku odčaroval střelecky probuzený Půlpán. Poté se protrhla stavidla a domácí se stali pouhým komparzem a naši borci rozjížděli jednu oku lahodící akci za druhou, ze kterých sem, tam stříleli i pěkné branky.

Poločas byl vlastně rozhodnutý, do šaten se šlo se skórem 0:4, mohli jsme prostřídat a druhý poločas se odehrál v podobném duchu. My hráli, stříleli branky a předváděli dobrý, kolektivní výkon, na což domácí odpovídali pouze individuální kvalitou. Zápas se nám prostě střelecky i herně vydařil, když zářili zejména Půlpán s Léblem, kdy si každý připsali šest kanadských bodů a v brance nás opět velmi podržel Jirka Borecký.

Příští týden nás doma čeká Milín, tak na tento zápas všechny fanoušky srdečně zveme.