19. kolo Krňany – FC Jílové B

1:3 (1:1)

Sestava: Vavřina, Dvořáček J., Cihlář, Korda, Topol, Müller, Berecký, Nevrlý (73´Nevadba), Balouš D., Krch, Švach

Góly: 3´Topol, 64´Müller, 90´Dvořáček

Po dobrém a bojovném výkonu v neúplné sestavě kdy chyběli (Mošnička, Zeman, Dvořák, Petr) jsme si odvezli od  ne zrovna oblíbeného soupeře tři body zaslouženě. Začátek byl přímo skvělý – 2 min a Jarda po přesném centru nikým neatakován 0:1 a šance jsme si připravovali další, bohužel Sváťovi se přilepila smůla na kopačky a tak věřím, že v dalším utkání již mu to tam bude padat! Domácí do poločasu vyrovnali krásnou střelou k tyči, kdy na hrbolatém terénu míč našemu hráči odskočil, a bylo 1:1!!! V kabině byla o půli malá bouřka, ale účinná do druhého dějství jsme vstoupili daleko koncentrovanější a bylo to znát, opět jsme měli šance neboť Jardova a Beryho střela si zasloužila skončit v síti! Ale dočkali jsme se v 64 min rychlá přímočará akce a Piskoř nezaváhal 1:2 a dál jsme tvrdili muziku, protože domácí hrozili jen střelbou z dálky a hlavně nepřesnou tak snad jen trestňák, který Míla vyrazil ani nevěděl, jak a proto jsme trestali my v  90 min po tvrdém zákroku kulhající Dvořka (stopera za něj dohrál Piskoř) nekompromisně a PRAVAČKOU  1:3!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po dvou porážkách tahle výhra zahřála u srdíčka, ale cenu bude míti, když ji potvrdíme ve dvou domácích zápasech, které teď hrajme s Vraným a Vestcem.