Sestava: Vavřina – Janošov, Vostárek D., Krch, Bernard – Malknecht, Topol, Nevrlý F., Novák – Chalupa, Zeman Jakub

Střídali: 46. Berecký za Chalupu, 55. Sehnal za Bernarda

Branka: Krch Miloš

Trenér: Vodička Vladimír

Na tento zápas budeme chtít co nejrychleji zapomenout. Hned od začátku se nám nedařilo téměř nic. A když hosté v osmé minutě vedli již 2:0, vypadalo to s námi opravdu zle. Ještě hůře bylo po půl hodině hry, kdy hosté vstřelili třetí branku. Když jsme poté neproměnili ani pokutový kop, potrestali nás Měchenice čtvrtou brankou.

Ve druhé, poločase jsme chtěli tento stav alespoň zkorigovat, ale v padesáté minutě svítilo na světelné tabuli hrozivých 0:6. Až po tom se nám podařilo kanonádu hostí zastavit. Čtvrt hodiny před koncem se však hosté prosadili ještě jednou, na což jsme dokázali zareagovat až deset minut před koncem čestnou brankou, kterou z malého vápna vstřelil Miloš.