17. kolo FC Jílové B – AFK Libčice

2:1 (2:1)

Velmi důležité vítězství a tři body do tabulky jsme získali, po bojovném výkonu, neboť hosté hráli velice dobře a i v deseti (po vyloučení) zápas nevzdali a do poslední minuty se rvali o dobrý výsledek. Začátek byl z obou stran opatrný, hrálo se spíš na naší půli, ale my jsme hrozili z rychlých protiútoků a měli šance. Jako první, ale udeřili hosté v 16. min, střela z dálky zaplachtila k tyči a my museli dohánět, což naštěstí trvalo jen tři minuty a v 19. min po rohu Jardy a hlavičce Zuba si dezorientovaný obránce hostí dal vlastňáka a bylo to 1 : 1. Pak jsme mohli jít i do vedení, ale měli i trochu smůly ne a ne to tam spadnout. Hosté v té době byli hodně pasivní a tak přišla odměna ve 40 min, po rychlé akci si Matěj naběhl na prostředek a nechytatelnou bombou trhal síť. V tu chvíli nikdo netušil, že dnes už gól neuvidíme!!

Ve druhé půlce hosté přidali, chvílemi nás svírali, ale již zmíněné nesmyslné vyloučení nám nahrálo, a my měli šance, ale nakonec po závěrečném hvizdu jsme se mohli radovat z vítězství!

Branky: Matěj Štědronský, vlastní