3:4 (1:2)

Sestava: Syrový, Bodlák, Maroušek, Antoš, Štrach, Šifra, Hrobník, Kratochvíl, Mucks, Dvořáček (72´Cienciala), Patočka

Góly: 5´Patočka, 74´Šifra, 80´Kratochvíl

ŽK: 62´Kratochvíl

Do klíčového zápasu sezony jsme šli v solidní sestavě a s odhodláním získat první jarní body. Se stejným odhodláním do zápasu, ale šel i soupeř a nás opět pohřbili individuální chyby a neproměněné šance. Sice jsme se ujali vedení po přímém kopu France „Sajtny“ Beckenbauera, ale pak už jsme tahali za kratší konec. Hosté do půle otočili na 1:2 a nutno říct, že zaslouženě, my nehráli dobře a byli pod tlakem.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně, ale nepřesnosti nás nadále svazovali, prohrávali jsme většinu soubojů a ve předu neudrželi míč. Hosté toho využili a odskočili po zmatcích a nedůrazu v naší obraně na 1:3. Poté jsme prostřídali, vysunuli na hrot dnešního stopera Marouška a konečně jsme to začali být my, kdo začal udávat tempo zápasu. Podařilo se nám snížit po brance Kuby Šifry, který využil spolupráce s Kryštofem a hnali se za vyrovnáním. V největším tlaku nás však pohřbil Pavel Syrový v brance, který si došel pro míč mimo vápno, ale místo rozehrávky, nebo odkopu začal kličkovat, míč ztratil a hosté do prázdné branky opět odskočili na 2:4. Ani to nás nezlomilo, kluci se stále hnali do útoku a po akci z pravé strany si za obranu zaběhl agilní Kryštof a snížil opět na rozdíl jediné branky. Bohužel i přes drtivý tlak a několik šancí, jsme vyrovnat nedokázali a tak jsme i popáté na jaře prohráli.
Teď jedeme do posledního Berouna a věříme, že tentokrát již smůlu protrhneme a body vyválčíme.