1 : 2 (0:2)

Sestava: Vavřina – Malknecht, Mošnička, Krch, Sehnal – Vostárek M., Topol, Nevrlý F., Bernard – Berecký, Zeman Jakub

Branky: Sehnal, Zeman Jakub

Trenér: Vodička Ladislav

Ve druhém jarním zápase jsme zavítali na hřiště Sokolu Dobrovíz, které se poprvé v tomto roce odehrálo na přírodní trávě. Oběma mužstvům trvalo, než si na tyto podmínky zvykla. Naštěstí se náš tým rozkoukal dřív a ve dvacáté druhé minutě se po závaru v domácím vápně prosadil Sehnal. I nadále se ve hře vyskytovalo mnoho nepřesností na obou stranách. Ve třicáté páté minutě se po trestném kopu Franty, který brankář vyrazil, nejrychleji na malém vápně zorientoval Kuba a prostřelil domácího brankáře. Těsně před poločasem mohl opět Kuba náš náskok ještě zvýšit, ale jeho hlavičku po naší krásné akci brankář na čáře bravurně zlikvidoval.

Domácí do druhého poločasu vlétli s odhodláním hru vyrovnat a vytvořili si územní převahu. V padesáté minutě nebezpečnou střelu zpoza vápna zlikvidoval Míla v bráně a další akce končili na naší pozorné obraně. Z tlaku jsme se vymanili po dvaceti minutách druhé půle, to když Jarda Topol zahrával trestný kop z pětadvaceti metrů a krásnou střelou trefil břevno domácí brány a zároveň shodil brankáři čepici. Domácí útočníci byli v koncovce bezradní a tak zakončení musel vzít na svá bedra jinak výborně hrající Petr Mošnička a krásnou hlavičkou na vzdálenější tyč nedal Mílovi šanci. Posledních dvacet minut nás domácí přitlačili na naši půlku a za podpory silného větru dobývali naši bránu, avšak díky srdnatému výkonu našeho mužstva, které nemohlo ani jednou střídat, se nám podařilo hubený náskok udržet

Závěrem bych chtěl poděkovat všem jedenácti statečným hráčům a dvěma členům realizačního týmu (Voďour a Danda) za skvělý výkon a za zisk tří bodů. Další utkání sehrajeme tuto neděli  7.4. od 16:30 na domácím stadionu s týmem FK Rudná.