15. kolo SK Hořovicko – FC Jílové

3:0 (1:0)

Sestava: Bodlák, Héč, Cienciala, Maroušek, Antoš, Syrový, Kratochvíl, Mucks, Janošov (25´Štrach), Dvořáček, Patočka

ŽK: 66´Patočka

Zápas s lídrem soutěže jsme jeli odehrát v termínu, který se křížil se zápasem áčka v Týnci a tak řada hráčů dostala nominaci (což nás moc těší) a do zápasu dorostu nenastoupili, nebo měli start minimálně omezený. Soupeře jsem již s dlouhým předstihem žádali o přeložení, leč vyhověno nám nebylo a tak se jelo. Ke klukům co nastupují za áčko mužů se bohužel připojila i řada nemocných a zraněných, takže jsem měli pouze jedinou možnost střídání. Kluci co byli na hřišti, ale proti vysokému favoritovi odehráli velice slušný zápas a pouze totální střelecká nemohoucnost, nás připravila o lepší výsledek. Domácí sice měli více ze hry, ale do šancí se téměř nedostávali a byli jsme to my, kteří hrozili z rychlých brejků. Zejména po naskočení Máry Štracha do hry jsme byli velmi nebezpeční a domácí mohou děkovat svému brankáři, který předvedl několik skvělých zákroků. Domácí poté potrestali naši asi jedinou hrubku v první půli a bylo to 1:0.
Ve druhém poločase pokračoval zajímavý zápas ve stejném duchu, ale nakonec ho převážila větší zkušenost a naše střelecká nemohoucnost.
Prohráli jsme další zápas, který jsme vůbec prohrát nemuseli, doufejme, že se aspoň někdy sejdeme v kompletní sestavě.