Sestava: Vavřina – Škarvada, Zeman Jan, Nevrlý F., Vostárek M. – Balouš, Topol, Mošnička, Krch – Erben, Zeman Jakub

Střídali: 74. Jedlička za Balouše

Branky: Erben 2x, Zeman Jakub, Zeman Jan

Trenér: Vodička V.

Hned na první zápas nové sezony se několik hráčů omluvilo, takže jsme museli povolat i hráče, kteří neabsolvovali ani jeden trénink. Podle toho také vypadal začátek zápasu. Domácí si vytvořili několik šancí a jen díky štěstí a Mílovi v bráně jsme drželi nerozhodný stav. Po dvaceti minutách jsme se však oklepali a vyrovnali hru. Ve dvacáté páté minutě se po nenápadné akci, kdy Miloš centroval do vápna, se prosadil Kuba díky svému důrazu. Za dalších pět minut Kuba uvolnil Romana a ten se sám před brankářem nemýlil. Naší skvělou patnáctiminutovku zakončil nádherným centrem z pravé strany Jarda a Zub již neměl problém dopravit hlavou míč do brány. Po tomto gólu se frustrovaní domácí uchýlili k několika zákeřným faulům a zbytek poločasu se teda spíše mluvilo, než hrálo.

Do druhé půle nastoupili domácí s touhou co nejrychleji zkorigovat skóre, ale nám se díky zodpovědnému výkonu dařilo neustále držet tříbrankové vedení. Až dvacet minut před koncem se Balouš snažil domácímu útočníkovi vypíchnout balon, ale ten skončil za Mílovými zády. Naštěstí hned za pět minut vrátil klid na naše kopačky svým druhým gólem Roman. Choteč se dokázala prosadit až v devadesáté minutě, kdy upravila na konečných 2:4.

Závěrem bych rád poděkoval všem hráčům za příkladnou bojovnost, zvláště pak Přemku Škarvadovi, který nastoupil k soutěžnímu zápasu po neskutečných pětadvaceti letech, Jirkovi Jedličkovi, který ve svých padesáti dvou letech bojoval jako zamlada a v neposlední řadě Romanu Erbenovi, který nás opět v těžké chvíli nenechal na holičkách.

Další zápas odehrajeme tuto neděli v 17:00, na domácím hřišti přivítáme Sokol Dobrovíz.