Fotbalové jaro je tady

V sobotu 25.3.2023 vstoupí naše týmy do jarních odvet. Na domácím hřišti se měl představit pouze A tým mužů. S ohledem na aktuální stav travnaté hrací plochy, která se po zimě ještě nedostala do dobré kondice, jsme byli nuceni s předstihem změnit místo utkání. Zápas 14. kola I.B třídy, skupiny E, odehrajeme s FK Zdice (2. tým v tabulce) na hřišti s umělou trávou AFK Slavoj Podolí v Praze 4 (hřiště za areálem České televize na Kavčích horách). Začátek bude v 15:30 hodin.

Do zápasu půjdeme v naději, že se nám podaří navázat na dobrou generálku, ve které jsme zvítězili nad FK Kunice 4:1 (1:1). Pro jarní část sezony 2022/2023 došlo ke dvěma změnám v kádru A týmu. Do Rapidu Plzeň odešel ze studijních důvodů útočník Josef Půlpán. Nahradit by ho měl štírek z Ukrajiny Vladyslav Riabov, který prošel mládežnickou akademií Šachtaru Doněck.

V sobotu hrají i mladší i starší žáci, kteří zajíždějí na hřiště SK Slaný a také B tým mužů, který se představí v Libři. V neděli 26.3.2023 dopoledne pak hrají v Rožmitále dorostenci a večer od 17:00 hodin na umělé trávě na Julisce i naše ženy s FK Dukla Praha B.

Držte našim týmům palce, aby se nám na jaře dařilo co nejlépe.

LAČ