3:1 (2:0)

Sestava: Vavřina, Dvořáček J., Mošnička, Korda, Šebesta, Topol, Balouš D. (90´Krch), Müller, Nevrlý, Votruba (74´Bodlák), Švach

Góly: 22´87´Topol, 45´Balouš D.

ŽK: 33´Mošnička, 85´Balouš M.

Proti vedoucímu mužstvu soutěže jsme podali výkon na hranici svých možností a byli zaslouženě odměněni!  Hosté hráli skutečně výborně a prvních 20 minut předváděl fotbal v pohybu a střelbou ze všech pozic, jenže je to o gólech a v 22 minutě Dan nádherně našel Jardu a ten pod víko 1:0! To nás nakoplo a najednou jsme byli všude a hostům zatápěli i my a odměnou nám bylo ve 45 minutě 2:0! Jarda poslal přízemní centr a David nadvakrát poslal míč do branky, je pravda že kdyby hosté místo tyčí (za zápas 4x), trefovali bránu, vše mohlo být i jinak. Do druhé půle vlítli jak uragán, my chvílemi nevěděli kam dřív a po těch spoustě zahozených šancí bylo v 71 min 2:1 a tak bylo na čase poslat na hřiště čerstvé síly hned všichni čtyři náhradníci se postupně zapojili do hry a byli to právě oni, kdy po akci Milda, Sajtna – Jarda z 30 metrů přehodil gólmana, to běžela 87 minuta a senzační vítězství bylo na světě 3:1 před všemi hráči, co se zapojili do hry smekám, odehráli na těžkém terénu vynikající zápas, opět podložený výbornou disciplínou!