5. kolo FITPARTNER GASTRO TJ Sokol Vyšehořovice – FC Jílové

1:4 (0:3)

Sestava: Kruliš, Janošov, Kratochvíl (58´Štrach), Radimský, Škvor (87´Šindelář), Hrobník (77´Balouš), Štědronský (83´Dvořáček), Cimpl, Hanuš, Mařík, Čmelík

Góly: 4´12´29´72´Štědronský

Po domácím utkání s Teplýšovicemi, které jsme zvládli výsledkově a vcelku i herně jsme v sobotu ráno 24. září odjížděli na hřiště Sokola Vyšehořovice, nováčka soutěže, který předtím dvakrát postoupil a v tabulce měl stejně jako my 9 bodů. Díky tomu, že Průhonicím nastřílel v domácím utkání 10 branek, tak se s lepším brankovým rozdílem „vyhříval“ na čele soutěže. To nám velelo mít před zápasem respekt, nicméně jsme chtěli „prvního“ o body připravit. V týdnu se nám bohužel při rychlostních testech zranil Malťák, ale zranění k fotbalu patří a doufám, že jeho rekonvalescence proběhne rychle.

Do utkání jsme vstoupili s určitou taktikou, která nám vyšla, Matěj si vzpomněl na svoje střelecké představení z prvního utkání s Maršovicemi a především díky týmovému výkonu skončil poločas 0:3. Myslím, že se na to opravdu dalo koukat, a to jsme ještě další příležitosti nevyužili. Samozřejmě jsme o poločase klukům zdůrazňovali, že domácí určitě nesloží zbraně, a to se potvrdilo. Začali tlakem, Krulda nás několikrát podržel, ale přesto se domácím branku vsítit po naší individuální chybě podařilo. Druhý poločas nebyl z naší strany tak kvalitní jako první, ale přesto když Matěj přidal čtvrtého „kusa“, mohli jsme dát příležitost i všem hráčům z lavičky a utkání v klidu dovedli do vítězného konce. Ze zápasu samozřejmě převažoval dobrý pocit a pro nás je důležité, že se soupeři z první čtyřky (Týnec, Teplýšovice, Vyšehořovice a my) jsme urvali všech devět možných bodů se „scorem“ 7:1. Bohužel ani po této výhře to na první místo ještě nestačilo.