3. kolo FC Mníšek pod Brdy – FC Jílové

3:0 (2:0)

První poločas byl z naší strany katastrofální a bohužel rozhodl o zápase. Co jsme mohli, to jsme soupeři usnadnili a tak nás za to potrestal dvěma góly. Mníšek byl v pohybu, kombinoval a my jen koukali a jako by hráči na hřišti spíš počítali kolik hráčů soupeře je na hřišti, místo toho aby se věnovali hře.

V druhém poločase si hráči dokázali, že i přes netrénovanost, nesehranost a potíže s nedostatkem hráčů lze hrát vyrovnaný zápas. Stačilo jen rychleji a důrazněji přistupovat k soupeři, který tak neměl čas na kombinaci, díky čemuž začal chybovat a my se dostali více do hry. V tu chvíli jsme byli minimálně rovnocenným soupeřem a vytvořili jsme si i několik slibných šancí, ale bohužel jsme neproměnili ani samostatný nájezd na brankáře. Namísto snížení jsme ke konci inkasovali z rohu na konečných 3:0.

Porážkám se nemůžeme divit. O přípravě jsem se již zmiňoval před minulým domácím zápasem, tento týden se úterní trénink odvolal a ve čtvrtek trénovalo pět kluků s 15-ti letými 40-ceti kilovými dětmi z dorostu.  Na zápas pak obvoláváme, kdo má nohy ať přijde, místo v základu má téměř jasný. A pak vznikají na hřišti hloupé chyby z různých důvodů a my prohráváme.

Věřím, že se z hloupých chyb z tohoto zápasu ponaučíme a v dalším zápase uděláme vše pro zisk 3 bodů.