Sezóna je ve své třetině

Po letních personálních změnách si nové vedení vytýčilo hlavní priority činnosti klubu  v nejbližším období

  1. ekonomická stabilizace
  2. konsolidace a posílení hráčského kádru
  3. údržba areálu

Co se týká bodu 1) , tak se, díky úspěšnému dotažení některých dotačních titulů,  získání několika sponzorů a zejména zavedením úsporných opatření podařilo ekonomickou situaci pro nejbližší období vyřešit.

Během letní přestávky klub sice opustilo několik hráčů, ale podařily se i posily – vrátil se  Marek Cimpl, který se stal i hrajícím trenérem. Přišli Honza Kořínek, Tonda Keller a Honza Kos,  povedlo se udržet Emila Ciencalu, Filipa Muckse a zejména klíčového muže – brankáře Davida Pokorného. Některé vyhlédnuté posily se dotáhnout nepodařilo – zejména kvůli neúměrným finančním požadavkům jejich stávajících klubů. Nově se tvořící tým se po třetině sezony vyhřívá v poklidném středu tabulky I.B třídy  na dohled postupových příček. Nebýt smolných závěrů několika zápasů, kdy jsme po slibném průběhu přišli o pár bodíků, kdo ví….

Díky pomoci Městského úřadu se podařilo provést zásadní revitalizaci tréninkového hřiště s umělou trávou. Drobné údržbové práce na kabinách a okolí hřiště probíhají  průběžně.