Zájezd do Chanovic

Poslední listopadový víkend naše stará garda vyrazila do Chanovic, odkud pochází rodina našeho Předsedy. Sraz byl v sobotu v 8:30 na hřišti, odkud jsme mikrobusem vyrazili. Do cíle jsme přijeli těsně před polednem, tam nás už čekal místní starosta (bratranec Předsedy), který nás zavedl do ubytovny, která se nachází přímo u fotbalového hřiště. Po tom, co jsme se ubytovali, následoval oběd v restauraci a prohlídka místního skanzenu, náročný výstup na rozhlednu a prohlídka zámku s muzeem. Ve 14:00 začal zápas naší staré gardy proti výběru místních bývalých i současných fotbalistů. I přes nižší věkový průměr domácího mužstva jsme byli vyrovnaným soupeřem. Asi ve dvacáté minutě se domácí ujali vedení, poté jsme hru vyrovnali a měli několik solidních šancí, ale bohužel jsme se gólově neprosadili a při několika rychlých protiútocích nás podržel brankář Hanuš. Do poločasu se již skóre nezměnilo.

Zájezd do Chanovic

Zájezd do Chanovic

Na začátku druhé půle jsme si vytvořili místy až drtivou převahu, ale ani největší šance jsme nedokázali proměnit a když už se nám podařilo protlačit balon za brankovou čáru, tak to místní rozhodčí neviděl a branku neuznal. Ale nás to nezlomilo a v polovině druhé půle Radek Vostárek krásnou střelou do šibenice vyrovnal. O pět minut později si jedinou slabší chvilku vybral náš brankář a domácí se opět dostali do vedení. Poté jsme vrhly všechny síly do útoku a obléhali domácí branku, vyrovnání jsme se dočkali až dvě minuty před koncem, to když Miloš doběhl dlouhý balon a před bránou našel osamoceného Roberta, který chladnokrevně srovnal. V poslední minutě jsme dokonce mohli skóre zápasu zvrátit ve svůj prospěch, bohužel si výborně hrající Pavel Janošov myslel, že Miloš je stejně rychlý jako před lety, ale ten bohužel na jeho přihrávku do běhu nedosáhl. Takže zápas skončil spravedlivou remízou a obě mužstva se odebrala do restaurace na vepřové hody.

Zájezd do Chanovic

Zájezd do Chanovic

Po výborné večeři a několika hodinovém rozboru zápasu jsme se přesunuli do místního kulturního domu, kde probíhala zábava, kterou jsme zpestřili naší přítomností. Naše síly se po náročném sportovním výkonu začaly pozvolna vytrácet, a tak jsme se v časovém rozmezí od půl třetí do půl šesté postupně odebírali na ubytovnu. Druhý den ráno byl stanoven odjezd na desátou hodinu, přesně na čas jsme se sešli u mikrobusu a chtěli odjet domů, bohužel přes silnici bydlela Předsedova teta, takže jsme museli zkonzumovat nalačno několik panáků, abychom neurazili. Před odjezdem jsme se rozhodli nasnídat v restauraci, kterou jsme tento víkend ještě nenavštívili. Snídaně se protáhla až do 13 hodin a spočívala zhruba ve čtyřech pivech a pěti zelených, cesta zpět tedy probíhala vesele. Po třetí hodině dorazil mikrobus zpět na hřiště a tento úspěšný výlet jsme ukončili.

Zájezd do Chanovic

Zájezd do Chanovic

Výletu se zúčastnili hráči: Pavel Hanuš, Petr Klíma, Míra Vostárek (Amarildo), Jarda Štědroňský, Pavel Janošov, Miloš Krch, Petr Doležal (K), Dan Korda, Petr Pleva, Robert Bradáč, Radek Vostárek a řidič autobusu Patrik Steininger

Realizační tým: Jaroslav Bejček, Stanislav Bernard, David Vostárek

V neposlední řadě sponzor Petr Hrobník s přítelkyní Mirkou a řidičem Pepou.