Vstup do soutěže nám nevyšel

Po měsíční letní přípravě vstoupily do nového soutěžního ročníku oba týmy mužů. Ve svých úvodních zápasech však vyšly bodově naprázdno. A tým prohrál doma s SK Olbramovice 0:1 a B tým pak na hřišti Slávie Jesenice 4:5, když rozhodující branku obdržel v poslední minutě zápasu.

A tým neodehrál špatné utkání, ale doplatil na neproměňování vytvořených šancí, do kterých se postupně dostali Tomáš Mařík, Honza Bodlák, Tonda Keller i další naši hráči. Soupeři postupem času docházeli síly, ale hubenou výhru nakonec uhájil.

Během prvního poločasu se přes Jílové přehnala bouřka, která kromě vydatného deště přinesla i pěknou duhu nad náš stadion, která vytvořila tomuto utkání zajímavou kulisu.

Ve druhém kole jede A tým do Kondrace, kde nás určitě nečeká lehký soupeř (loni prohra 0:1) a B tým hostí v neděli 30.8.2020 v derby zápase AFK Radlík.