Podzimní část I.B třídy skončila

V sobotu 6.11.2021 odehrál A tým FC Jílové poslední mistrovské utkání podzimní části soutěže I.B třídy, skupiny D. Bohužel se nám zápas hrubě nevydařil, neboť jsme prohráli 1:4 s předposlednímu týmem tabulky TJ Sokol Kondrac. Mohlo to být vše ale jinak, pokud bychom proměnili několik šancí v prvním poločase, ve kterém jsem vedli 1:0 brankou Antonína Pařízka z 20 minuty. Soupeř vyrovnal před poločasem, když si vlastní branku nešťastně vstřelil Jakub Šindelář, který nechtěně dorazil do sítě golmanem Pokorným lehce podběhnutý míč. Ve druhém poločase naši hráči z přemíry snahy vstřelit branku udělali několik zbytečných chyb, které bojovně hrající soupeř dokázal využít a vstřelil nám tři branky.

Po podzimní části sezony 2021/2022 je A tým FC Jílové v I.B třídě, sk. D na 9. místě se ziskem 14 bodů, při skore 20:27 s bilancí 4 výhry, 2 remízy a 7 porážek.

Věříme, že během zimní přestávky se nám uzdraví všichni nemocní a zranění hráči, kteří se zapojí do zimní přípravy na jarní odvety tak, abychom v jarní části soutěže měli z výkonů a také z výsledků A týmu FC Jílové více radosti, než na podzim.