Rozhodně nač se dívat, bylo o víkendu 2. 9. a 3. 9. na hřišti FC Jílové.

Oba dva dny od ranních hodin až do pozdního večera se v našem krásném sportovním areálu slavilo 95. let od založení klubu.

Oslavy měly, jak jinak, především sportovní charakter. Odstartovaly je zápasy starších žáků, dorostu, mladších žáků, B týmu.

VOS_0268VOS_0286

VOS_0307VOS_0361

Jílovští sice všechny své zápasy prohráli, nicméně na hřišti nechali všechny síly a o výsledek se rvali vždy až do poslední vteřiny.

Vyvrcholením a zlomem sportovního zápolení pak byl mistrovský zápas A týmu, kde nám naši chlapi udělali radost a zvítězili 3:0 nad Mníškem. Dvěma brankami se trefil Honza Popelka a o třetí se postarala naše nová posila Michael Kasík.

Mnisek. Jilove 95 let fotbalu foto J.Klominek (4)

Po celý víkend fungovalo velice pěkně zásobené občerstvení ve stáncích na hřišti a hospoda Hřiště včetně povedeného večera, kdy proběhla taneční zábava, s hudbou v podání kapely Zdeňka Volešáka.

95 let fotbalu v Jilově foto J.Klominek (85)95 let fotbalu v Jilově Pavel Hanus foto J.Klominek (76)

95 let fotbalu v Jilově foto J.Klominek (91)VOS_0418

VOS_0415VOS_0446

Druhý den našich oslav nás čekal další den plný fotbalu, ve kterém se předvedli zbývající věkové kategorie klubu. Nejdříve se naše mini přípravka utkala se stejně starými sparťany.

VOS_0491

Poté své umění předvedla stará garda, proti veteránům SK Slavia Praha, která přijela v opravdu skvostné sestavě v čele s borci jako je Pavel Řehák, Jaroslav Šilhavý, Pavel Kuka a dalšími legendami naší fotbalové historie.

VOS_0586

Divákům se předvedli také naše ženy v bitvě s ženami z Radlíka a nakonec přítomné fanoušky potěšili i naše obě přípravky. V každém zápase probíhaly urputné souboje o každý míč, byly vidět i pěkné fotbalové akce. A proto výsledky nebyly až tak důležité. Důležité bylo pobavit se a užít si víkendových oslav naplno.

95 let fotbalu v Jilovem Andilci Jilove vsPink Dámy Radlik foto J.Klominek (83)

VOS_0528

A jak viděl průběh oslav předseda klubu Mgr. Petr Doležal? „Myslím, že se to povedlo. Počasí se vydařilo, my jako klub jsme spokojení a podle ohlasů i lidé, kteří přišli. Můj velký dík patří všem, co se na přípravách a organizaci oslav podíleli a v neposlední řadě všem našim sponzorům. Děkujeme!!!“

Fotogalerie na Rajčeti 

/ http://fcjilove.rajce.idnes.cz/Oslavy_95._let_fotbalu_FC_Jilove/

Za dodané fotografie děkujeme panu Jiřímu Klomínkovi a Martinovi Vostárkovi!!!