Opět vynucená pauza

Po odehrání osmi kol je tu opět covidem vynucená přestávka ve všech soutěžích. Zatím údajně na 14 dní, ale soudě podle nových vládních opatření to bude asi trvat o něco déle. Zákaz shromažďování více jak šesti lidí platí až do 3.11.2020. Pak se uvidí.

V posledním mistrovském zápase prohrál A tým FC Jílové na hřišti jednoho z kandidátů na postup do vyšší soutěže, družstva FC Jevany 0:2, když soupeř byl zejména v prvním poločase lepší a vyhrál zaslouženě. Hrálo se za stálého deště na těžkém terénu, kdy domácím hráčům lehce pomáhal svérázný rozhodčí Ivo Polák (sám rozehrál míč na začátku obou poločasů) se svými asistenty, kteří viděli ofsajdy i tam, kde nebyly. Navíc se nám zranil už ve 30 minutě náš kapitán a lídr týmu Marek Cimpl, což bylo pro nás znatelné oslabení.

Musíme tak doufat, že po vynucené pauze se ještě letos na podzim soutěže opět rozběhnou a náš A tým tak dostane ještě šanci na zisk nějakých bodů do celkové tabulky, ve které je zatím na 5. místě.

K lepším výsledkům by měl pomoci i zkušený trenér Jan Kmoch, který od října rozšířil náš realizační tým. Naším hlavním cílem bude zlepšit produktivitu a střílení branek, neboť jsme s devíti vstřelenými brankami druzí nejhorší v celé soutěži.

Zůstaňte zdraví a věřte, že bude líp.