Návrat k FC JÍLOVÉ

Návrat k původnímu názvu FC JÍLOVÉ schválila Valná hromada spolku, která se uskutečnila v sobotu 6.6.2020. Současně s tímto byly přijaty nové stanovy a do výboru klubu byli zvoleni dva noví členové, a to Pavla Utěšilová a Viktor Tejček. Zvolena byla též kontrolní komise ve složení JUDr. Stanislav Bernard, Ing. Josef Machýček a Petr Mošnička.

Valná hromada měla standardní průběh, během něhož byl zhodnocen rok 2019, a to jak po stránce sportovní, tak i po stránce ekonomické. Následně byl přijat rozpočet na rok 2020, sestavený na základě reálných podkladů a očekávaných příjmů.

Zajímavostí je, že do nového soutěžního ročníku bylo přihlášeno družstvo žen, které bude hrát rovnou divizi, což je ale nejnižší soutěž v rámci oficiálně organizovaných ženských soutěží FAČR. Do své soutěže vstoupí v nových dresech, které jim slíbil přítomný pan Dominik Kaše, příznivec a podporovatel klubu, který nám již přispěl i na nové dresy A týmu mužů. Děkujeme.

Valná hromada proběhla za velké účasti členů spolku a měla celkově klidný průběh, což pozitivně zhodnotil i přítomný starosta města Jílové u Prahy pan Pavel Pešek.