Letošní sezona ukončena

Z rozhodnutí vlády ČR byl dne 12.března 2020 vyhlášen z důvodů pandemie koronaviru  „nouzový stav“, který podle posledního rozhodnutí poslanecké sněmovny bude trvat až do 17.5.2020. V souvislosti s tím došlo z rozhodnutí FAČR ke zrušení jarní části fotbalové sezony 2019/2020. Letos na jaře si tak o mistrovské body už nezahrajeme. Nedá se nic dělat. A tým měl dobře rozehranou sezonu, kdy po podzimní části byl na pěkném třetím místě se stejným počtem bodů, jako druhý tým SK Kunice.

Budeme doufat, že i v nové sezoně budeme hrát o nejvyšší příčky I.B třídy.

Vše špatné může být i pro něco dobré. V zimní přípravě zranění hráči získali čas se vyléčit a bude i více času na získání posil pro doplnění úzkého kádru pro novou sezonu. Jako první posily můžeme už nyní přivítat navrátilce ze studií v Anglii Tomáše Maříka a odchovance Petra Čmelíka, který se vrátil zpět z pracovního pobytu v Německu. Na spadnutí je i příchod Lukáše sadloně, trenéra našich starších žáků, ale jinak hráče Kostelce u Křížků.

Všichni se už nyní těšíme, až se opět budeme moci vrátit do tréninku a na hřiště.

O termínu obnovení tréninků našich družstev vás budeme včas informovat. Vše nasvědčuje tomu, že by tréninky na hřišti mohly být povoleny už začátkem května.