Krušovický pohár 2012

V rámci letní přípravy na podzimní část fotbalové sezóny 2012/ 2013 naše „A“ mužstvo sehrálo čtyři zápasy v Krušovickém poháru pořádané Středočeským krajským fotbalovým svazem. A tým byl doplněn o hráče „B“ mužstva a dorostence, kteří se již zapojili do letní přípravy a odehráli i utkání v „Ačku“ v předcházející herní sezóně.

K prvnímu utkání jsme vyjeli v sobotu 21. 7. 2012 do Chocerad. I když výkon našeho mužstva nebyl stoprocentní, dokázali jsme přesto porazit celek SK Chocerady (OP-II.tř.). S výsledkem 1:5 jsme postoupili do druhého kola Krušovického poháru.

Ve druhém kole jsme ve středu 25. 7. 2012 opět vyrazili do benešovského okresu. Na trávníku pod Blaníkem jsme se utkali v 18.00 hodin s mužstvem Sokol Kondrac (1.B třída). I zde jsme se dokázali střelecky prosadit a s výsledkem 2:6 pro náš celek postoupit do třetího kola poháru.

Třetí utkání jsme sehráli na domácí půdě v neděli 29. 7. 2012. Naším soupeřem byla Slavia Louňovice (KP), se kterou se také utkáme i v naší mistrovské soutěži krajského přeboru v sobotu 11. 8. 2012 od 17.00 hodin na hřišti v Louňovicích. I v tomto zápase se nám zadařilo a dokázali jsme celek Slavia Louňovice porazit 3:0. Toto vítězství nám zajistilo postup do čtvrtého kola.

V úterý 31. 7. 2012 jsme se v 18.00 hodin utkali na hřišti v Tuklatech s celkem SK Úvaly (divize). Bohužel náš tým nedokázal, zejména pak ve druhé části utkání, udržet krok s tímto divizním mužstvem. Soupeře jsem i přesto dokázali potrápit. První poločas byl ukončen za stavu 0:0. Ve druhé půli jsme dokázali vstřelit Úvalům branku a dostat se tak do vedení (0:1). Nedokázali jsme však tento stav dlouho udržet. Mužstvu SK Úvaly se podařilo vyrovnat na 1: 1 a následně pak vstřelit i druhou branku. S výsledkem 2:1 ve prospěch soupeře nám tak skončila účast v Krušovickém poháru 2012.

Odehraná utkání v Krušovickém poháru prověřila připravenost našich fotbalistů do podzimní části mistrovské soutěže krajského přeboru v herní sezóně 2012/2013.