FC JÍLOVÉ – TATRAN RAKOVNÍK „B“ 10:0

V sobotu 8. října odehráli dorostenci na domácím hřišti střelecky vydařené utkání, při kterém dokázali do sítě soupeře vstřelit 10 branek. Po prvním poločase, který skončil 8:0, bylo již prakticky rozhodnuto. Střelecky se v něm zadařilo Zdeňku Chalupovi. Tento v prvním poločase nastřílel 5 branek, kdy v prvních minutách na začátku utkání v rozmezí sedmi minut měl již „hattrick“. V druhé části tohoto utkání se však již nedařilo hráčům tolik prosadit a v útočné kombinaci přehrát soupeře. Přesto se podařilo udržet čisté konto, gól jsme nedostali a ještě jsme dva přidali. A tak tři body zůstaly doma.

Družstvo dorostu si vede v podzimní části krajské soutěže 1. A třídy skupiny D velmi dobře. Po osmi zápasech se propracovalo na první místo s 19 body a je o 1 bod před Sokolem Podlesí. Bohužel ne všechny zápasy byly kvalitně odehrané. V nevydařeném utkání se Sokolem Daleké Dušníky jsme ztratili dva body, kde jsme remizovali 3:3.

Musíme však ocenit přístup všech hráčů, kdy se každý svým dílem přičinil o úspěšný začátek této soutěže. Výsledek na hřišti SK Petrovice u Sedlčan 3:12 je toho důkazem a dalším střelecky zdařilým výsledkem. Zde vstřelil 5 branek Matěj Štědronský. A tak nejlepšími „kanonýry“ dorosteneckého mužstva je zatím útočná dvojice Zdeněk Chalupa a Matěj Štědronský. Nejvíce ceněným úspěchem v této podzimní části soutěže lze považovat vítězství v prvním zápase s celkem FK FERCOM Týnec nad Sázavou. Hráči dokázali s velkým vypětím a s maximálním nasazením udržet výsledek 3:4 a vybojovat první tři body na hřišti soupeře.