FC Jílové – FK Uhlířské Janovice 5:1 (2:0

FC Jílové – FK Uhlířské Janovice 5:1 (2:0)

Do sobotního zápasu 11. kola I.A třídy mělo nastoupilo naše „A“ mužstvo v této sestavě: Pokorný – Topol L., Vostárek, Kos, Müller –  Malknecht, Čmelík, Javůrek, Topol J. – Dvořák, Machýček. Před zahájením zápasu se však při rozcvičování zranil Machýček, a tak jej nahradil „dorostenec“ Chalupa.
Úvodní gól našeho celku zajistil právě Chalupa. V 6. minutě Jarda Topol zahrával standardní situaci. Míč prošel přes obranu soupeře, dostal se až k zadní tyči soupeřovy branky. Nabídnutou šanci Chalupa využil a domácí celek se ujal vedení. Druhý gól padl opět ze standardní situace. Po rozehraném rohovém kopu, se k míči probojoval Müller a zvýšil na 2:0. Do konce prvního poločasu se ještě podařilo několik střel a herních akcí.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním vyhrát, vedení neztratit a vybojovat body, což se podařilo. Na 3:0 zvýšil v 55. minutě hlavičkou Vostárek po J. Topolem rozehraném rohovém kopu. V 65. minutě se Dvořákovi podařilo vybojovat před vápnem v souboji  míč, dostal jej pod kontrolu, zamířil na soupeřovu branku a vystřelit. Síť v soupeřově brance se zavlnila počtvrté. V 75. minutě na 5:0 zvýšil opět Dvořák  po J. Topolem rozehraném rohovém kopu. Ze standardní situace se opět podařilo míč dopravit za záda soupeřova brankáře. Za stavu 5:0, jisti si svým vítězstvím, jsme však podcenili bojovnost soupeře, kterému se v 88. minutě podařilo vsítit svůj jediný gól.
Zápas jsme však vyhráli 5:1 a vybojovali tolik potřebné tři body.