3:0 (2:0)

V našem prvním jarním zápase, který jsme sehráli na domácím trávníku, jsme přivítali soupeře z Hradišťka. (Podzimní zápas jsme vyhráli 3:0)

Sestava: Patočka, Sadloň-Procházka-Jelínek-Rzounek, Prchal-Šér-Polák-Švihel, Dvořáček-Škoda

Střídání: Petržílek, Mucks,Borecký, Hrobník, Janošov

 

Hřiště bylo dost mokré po celovečerním dešti, proto jsem již ze začátku kluky nabádal, aby hodně stříleli, úspěch jsme slavili již v 7. minutě, kdy Pítrovu střelu tečoval za záda svého brankáře, hostující obránce 1:0.  Kluci se snažili hodně kombinovat, i když nás občas zradila nepřesné přihrávka, přesto jsme se dostávali před branku soupeře a jednu z šancí využil Luboš Polák a zvýšil ve 13. minutě na 2:0. Zdálo se, že utkání skončí výpraskem hostujího mužstva, ale gólem na 2:0 se náš gólový účet na nějakou dobu uzavřel. Kazili jsme základní přihrávky, začali jsme kecat rozhodčímu do jeho rozhodování, před pokutovým územím soupeře jsme vymýšleli nějaké „fifa“ kombinace, místo toho abychom vystřelili na bránu.  Když už se soupeř dostal k míči, většinou končil na dobře fungující obraně, které velel zkušený Sadloň. Patočka moc práce v bráně neměl, snad jen když hostující záložník z dálky napálil míč do břevna tak nám zatrnulo.Po půlce jsme provedli změny v sestavě, aby si zahráli všichni, většinou byli nahrazeni hráči, kteří měli karetní trest, a hrozilo, že by svými zbytečnými výroky či fauly ohrozili celé mužstvo. Blížil se konec zápasu, kdy jsme mohli vsítit ještě nějaké branky, ale koncovka zradila jak Škodu tak Šéra, který neměl štěstí v zakončení pravou ani levou nohou. Po protažení Škody do vápna kdy byl faulován, jsme zahrávali pokutový kop, který s přehledem proměnil Procházka.

Celkově byl první zápas trochu nervózní, terén byl rychlý, ale to by nám naopak mělo vyhovovat, důležité bylo, že vzadu jsme hráli s čistým kontem. Příští zápas jedeme v sobotu do Průhonic a doufáme, že si jedeme pro tři body.

 Pavel Malý, trenér