rozpis zápasů

Okresní přebor starších přípravek – skupina B

nadstavbová část

1. kolo 06.05.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
06.05.2018 10:00 K. Přívoz (2) Hradištko (3) 8 : 4 K. Přívoz

2. kolo 13.05.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
13.05.2018 13:00 Vestec B (1) K. Přívoz (2) 10 : 1 Vestec

3. kolo 20.05.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
20.05.2018 10:00 K. Přívoz (2) Jesenice (4) — : — K. Přívoz  

4. kolo 27.05.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
27.05.2018 10:00 Hradištko (3) K. Přívoz (2) — : — Hradištko

5. kolo0 3.06.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
03.06.2018 10:00 K. Přívoz (2) Vestec B (1) — : — K. Přívoz

6. kolo 10.06.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
09.06.2018 10:00 Jesenice (4) K. Přívoz (2) — : — Jesenice

 

14. kolo08.04.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
08.04.2018 09:00 Jíloviště (8) Vrané/Zvole (4) 5 : 1 Jíloviště zápis uzavřen
delegace
08.04.2018 10:00 K. Přívoz (3) Jesenice (5) 9 : 5 K. Přívoz zápis uzavřen
delegace
08.04.2018 10:00 Hradištko (2) Vestec B (6) 3 : 7 Hradištko zápis uzavřen
delegace
08.04.2018 10:00 Průhonice (1) D. Jirčany (7) 14 : 1 Průhonice zápis uzavřen
delegace

13. kolo15.04.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
14.04.2018 10:00 Jesenice (5) Hradištko (2) 2 : 10 Jesenice zápis uzavřen
delegace
14.04.2018 15:00 Vestec B (6) Průhonice (1) 23 : 3 Vestec zápis uzavřen
delegace
15.04.2018 10:00 Vrané/Zvole (4) K. Přívoz (3) 0 : 17 Vrané zápis uzavřen
delegace
15.04.2018 10:00 D. Jirčany (7) Jíloviště (8) 1 : 14 D. Jirčany zápis uzavřen
delegace

12. kolo22.04.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
21.04.2018 10:00 Průhonice (1) Jesenice (5) 8 : 12 Průhonice zápis uzavřen
delegace
22.04.2018 09:00 Jíloviště (8) K. Přívoz (3) 4 : 10 Jíloviště zápis uzavřen
delegace
22.04.2018 10:00 D. Jirčany (7) Vestec B (6) 5 : 17 D. Jirčany zápis uzavřen
delegace
22.04.2018 10:00 Hradištko (2) Vrané/Zvole (4) 10 : 1 Hradištko zápis uzavřen
delegace

11. kolo29.04.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.04.2018 10:00 Jesenice (5) D. Jirčany (7) 20 : 5 Jesenice zápis uzavřen
delegace
29.04.2018 10:00 K. Přívoz (3) Hradištko (2) 17 : 4 K. Přívoz zápis uzavřen
delegace
29.04.2018 10:00 Vrané/Zvole (4) Průhonice (1) 3 : 10 Vrané zápis uzavřen
delegace
29.04.2018 13:00 Vestec B (6) Jíloviště (8) 10 : 3 Vestec zápis uzavřen
delegace

Okresní přebor starších přípravek – skupina B

1. kolo

Neděle 10. 9. 2017 10:00 K. Přívoz – Vestec B 5:6 (1:3)

2. kolo

Neděle 17. 9. 2017 10:00 D. Jirčany – K. Přívoz 4:15 (3:6)

3. kolo

Neděle 24. 9. 2017 10:00 K. Přívoz – Průhonice 24:6 (14:2)

4. kolo

Neděle 1. 10. 2017 10:00 Hradištko – K. Přívoz 5:12 (4:6)

5. kolo

Neděle 8. 10. 2017 10:00 K. Přívoz – Jíloviště 8:1 (5:1)

6. kolo

Neděle 15. 10. 2017 10:00 K. Přívoz – Vrané/Zvole 13:3 (9:1)

7. kolo

Sobota 21. 10. 2017 10:00 Jesenice – K. Přívoz 6:9 (4:7)

8. kolo

Sobota 28. 10. 2017 10:00 Vestec B – K. Přívoz 14:7 (6:3)

9. kolo

Neděle 5. 11. 2017 10:00 K. Přívoz – D. Jirčany 17:0 (7:0)

10. kolo

Neděle 12. 11. 2017 Průhonice – K. Přívoz 8:19 (3:11)