rozpis zápasů

III. třída – skupina A

Ne 27.08. 2017 17:00 Jílové B 4:2 Kamenný Přívoz
 So 02.09. 2017 17:00 Radlík 0:1 Jílové B
Ne 10.09. 2017 17:00 Jílové B 7:1 Davle
Ne 17.09. 2017 16:30 Jesenice B 1:5 Jílové B
Ne 24.09. 2017 16:30 Jílové B 2:3 Vrané
Ne 01.10. 2017 16:00 Jílové B 0:2 Průhonice B
Ne 08.10. 2017 16:00 Vestec B 3:6 Jílové B
Ne 15.10. 2017 16:00 Jílové B 5:2 Libeř
Ne 22.10. 2017 15:30 Hvozdnice B : Jílové B
Ne 29.10. 2017 14:30 Jílové B : Hradištko
So 04.11. 2017 14:00 Krňany : Jílové B
Ne 12.11. 2017 14:00 Jílové B : Okrouhlo
So 18.11. 2017 13:30 Jirčany : Jílové B

Okres Praha-západ

III. třída, skupina A – Praha-západ

Ne 26.03. 2017 15:00 Jílové B 2:3 Hvozdnice B
Ne 02.04. 2017 16:30 Jílové B 10:0 Slapy
So 08.04. 2017 16:30 Radlík 2:3 Jílové B
Ne 16.04. 2017 17:00 Jílové B 1:0 Okrouhlo
Ne 23.04. 2017 17:00 Hradištko 2:5 Jílové B
Ne 30.04. 2017 17:00 Jílové B 2:0 Libeř
So 06.05. 2017 17:00 Krňany 3:2 Jílové B
Ne 14.05. 2017 17:00 Jílové B 7:1 Davle
Ne 21.05. 2017 17:00 Jesenice B 0:3 Jílové B
Ne 28.05. 2017 17:00 Jílové B 0:0 Dolní Břežany
So 03.06. 2017 17:00 Jirčany 0:3 Jílové B
Ne 11.06. 2017 17:00 Jílové B 9:0 Vestec B
So 17.06. 2017 17:00 Kamenný Přívoz 1:3 Jílové B

Okres Praha-západ

III. třída, skupina A – Praha-západ

So 27.08. 2016 00:00 Hvozdnice B 1:7 Jílové B
So 03.09. 2016 00:00 Slapy 1:0 Jílové B
So 10.09. 2016 00:00 Jílové B 3:3 Radlík
So 17.09. 2016 00:00 Okrouhlo 4:1 Jílové B
So 24.09. 2016 00:00 Jílové B 3:1 Hradištko
So 01.10. 2016 00:00 Libeř 0:2 Jílové B
So 08.10. 2016 00:00 Jílové B 3:1 Krňany
So 15.10. 2016 00:00 Davle 3:3 Jílové B
So 22.10. 2016 00:00 Jílové B 3:0 Jesenice B
So 29.10. 2016 00:00 Dolní Břežany 2:4 Jílové B
So 05.11. 2016 00:00 Jílové B 4:3 Jirčany
So 12.11. 2016 00:00 Vestec B 1:7 Jílové B
So 19.11. 2016 00:00 Jílové B 4:0 Kamenný Přívoz

A1A – Okresní přebor

 

7. kolo 04.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A0701 Jílové B Měchenice 05.10. 16:00 NE
A1A0702 Čisovice Dobřichovice 04.10. 16:00 SO
A1A0703 Tuchoměřice Úhonice 04.10. 16:00 SO
A1A0704 Štěchovice B Libčice 04.10. 16:00 SO
A1A0705 Choteč Psáry 04.10. 16:00 SO
A1A0706 Dobříč Hostivice 04.10. 16:00 SO
A1A0707 Vestec Holubice 04.10. 16:00 SO

8. kolo 11.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A0801 Měchenice Holubice 11.10. 16:00 SO
A1A0802 Hostivice Vestec 11.10. 16:00 SO
A1A0803 Psáry Dobříč 11.10. 16:00 SO
A1A0804 Libčice Choteč 11.10. 16:00 SO
A1A0805 Úhonice Štěchovice B 11.10. 16:00 SO
A1A0806 Dobřichovice Tuchoměřice 11.10. 16:00 SO
A1A0807 Jílové B Čisovice 12.10. 16:00 NE

9. kolo 18.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A0901 Čisovice Měchenice 18.10. 15:30 SO
A1A0902 Tuchoměřice Jílové B 18.10. 15:30 SO
A1A0903 Štěchovice B Dobřichovice 18.10. 15:30 SO
A1A0904 Choteč Úhonice 18.10. 15:30 SO
A1A0905 Dobříč Libčice 18.10. 15:30 SO
A1A0906 Vestec Psáry 18.10. 15:30 SO
A1A0907 Holubice Hostivice 18.10. 15:30 SO

10. kolo 25.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A1001 Měchenice Hostivice 25.10. 14:30 SO
A1A1002 Psáry Holubice 25.10. 14:30 SO
A1A1003 Libčice Vestec 25.10. 14:30 SO
A1A1004 Úhonice Dobříč 25.10. 14:30 SO
A1A1005 Dobřichovice Choteč 25.10. 14:30 SO
A1A1006 Jílové B Štěchovice B 26.10. 14:30 NE
A1A1007 Čisovice Tuchoměřice 25.10. 14:30 SO

11. kolo 01.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A1101 Tuchoměřice Měchenice 01.11. 14:00 SO
A1A1102 Štěchovice B Čisovice 01.11. 14:00 SO
A1A1103 Choteč Jílové B 01.11. 14:00 SO
A1A1104 Dobříč Dobřichovice 01.11. 14:00 SO
A1A1105 Vestec Úhonice 01.11. 14:00 SO
A1A1106 Holubice Libčice 01.11. 14:00 SO
A1A1107 Hostivice Psáry 01.11. 14:00 SO

12. kolo 08.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A1201 Měchenice Psáry 08.11. 14:00 SO
A1A1202 Libčice Hostivice 08.11. 14:00 SO
A1A1203 Úhonice Holubice 08.11. 14:00 SO
A1A1204 Dobřichovice Vestec 08.11. 14:00 SO
A1A1205 Jílové B Dobříč 09.11. 14:00 NE
A1A1206 Čisovice Choteč 08.11. 14:00 SO
A1A1207 Tuchoměřice Štěchovice B 08.11. 14:00 SO

13. kolo 15.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A1301 Štěchovice B Měchenice 15.11. 13:30 SO
A1A1302 Choteč Tuchoměřice 15.11. 13:30 SO
A1A1303 Dobříč Čisovice 15.11. 13:30 SO
A1A1304 Vestec Jílové B 15.11. 13:30 SO
A1A1305 Holubice Dobřichovice 15.11. 13:30 SO
A1A1306 Hostivice Úhonice 15.11. 13:30 SO
A1A1307 Psáry Libčice 15.11. 13:30 SO

 

F C   J Í L O V É
R O Z L O S O V Á N Í   –   J A R O   2 0 1 3
Den Datum Družstvo Zápas Začátek Odjezd Podzim Jaro
neděle 24.3.2013 B FC JÍLOVÉ B – Sokol ČÍSOVICE 15:00 xxxxx : :
sobota 30.3.2013 B Sokol DOBROVÍZ – FC JÍLOVÉ B 15:00 os. auta : :
neděle 7.4.2013 B FC JÍLOVÉ B – RUDNÁ 16:30 xxxxx : :
neděle 14.4.2013 B FC JÍLOVÉ B – Sokol MĚCHENICE 16:30 xxxxx : :
sobota 20.4.2013 B Sokol HOSTIVICE – FC JÍLOVÉ B 17:00 os. auta : :
neděle 28.4.2013 B FC JÍLOVÉ B – AFK HOROMĚŘICE 17:00 xxxxx : :
sobota 4.5.2013 B Rapid PSÁRY – FC JÍLOVÉ B 17:00 os. auta : :
neděle 12.5.2013 B FC JÍLOVÉ B – KRŇANY 17:00 xxxxx : :
sobota 18.5.2013 B AFK LIBČICE – FC JÍLOVÉ B 17:00 os. auta : :
neděle 26.5.2013 B FC JÍLOVÉ B – Sokol ÚHONICE 17:00 xxxxx : :
sobota 1.6.2013 B ZBUZANY – FC JÍLOVÉ B 17:00 os. auta : :
neděle 9.6.2013 B FC JÍLOVÉ B – Sokol ZVOLE 17:00 xxxxx : :
sobota 15.6.2013 B Sokol CHOTEČ – FC JÍLOVÉ B 17:00 os. auta : :