Fotbalový ples se uskutečnil v sobotu 27. ledna v sokolovně v Jílovém. K tanci a poslechu zahrál taneční orchestr KARAVEL. Hosté si sice dali načas, okolo půl deváté to ještě vypadalo na velmi malou účast, když jsme se v sále pomalu báli, ale nakonec lidé dorazili a určitě nelitovali, bylo se nač dívat, tančilo se, soutěžilo a hosté si odnesli i plno hodnotných cen z tradičně bohaté tomboly.

Ples zahájilo „ostřílené duo“ Jiří Kratochvíl a Ivana Bodláková a příjemnou zábavu všem účastníkům popřál i náš předseda Petr Doležal. O taneční vystoupení se postarala taneční skupina Calipso, která se tentokrát představila s krásným tancem s čardášovými prvky a jako před půlnoční překvapení vystoupila děvčata přímo ze záhrobí se zombie vystoupením na píseň Michaela Jaksona Thriller.

Hostům byli postupně představeni i naši mladí fotbalisté z obou žákovských družstev a naši dorostenci. A nejen proto, že číslo 22 značí v numerologii andělské číslo, byl večer věnován našim ženám a tak vrcholem večera bylo představení našich Andílků, které v krásných robách, skoro nebyli k poznání a zaslouženě sklidili veliký aplaus.

Fotka uživatele FC Andílci.

A tady je to nejhezčí co v klubu máme FC Andílci

Tradice fotbalového plesu je dlouholetá. Fotbalisté je začali pořádat především za účelem pozdvihnutí kulturního života obyvatel v našem městě a tak doufáme, že se ples líbil a že v této tradici budeme pokračovat, protože číslo 23 je také moc pěkné číslo.

Všem hostům děkujeme za účast …

Dále děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě plesu.

Největší poděkování však patří našim sponzorům, kteří nám věnovali ceny do tomboly. Děkujeme !!!

Ivana Bodláková a Jiří Kratochvíl