9. kolo FC Jílové TJ Spartak Rožmitál pod Tremšínem

5:0 (0:0)

Sestava: Borecký (66´Ctibor), Janošov, Cienciala, Remenár (46´Remenár), Kostelníček, Héč, Půlpán (56´Hrobník), Syrový, Štrach, Mucks, Koksch (46´Petržílek)

Góly: 50´Borecký, 65´Hrobník, 66´73´84´Štrach

ŽK: 47´Kostelníček

Po porážce ve Voticích ve velmi mladé sestavě jsme tentokrát doma přivítali borce z Rožmitálu, který má formu a pohybuje se na medailových pozicích prozatimní tabulky. Tedy pohyboval se :-).
My jsme konečně zápas hráli ve slušné sestavě i když pár borců ze základu přeci jen chybělo, ale rozhodně jsme věděli, že dnes bychom soupeře, který byl v tabulce vysoko nad námi, mohli potrápit a věřili jsme , že body zůstanou doma. A hned od začátku jsme na soupeře vlétli, hráli pěkný, kombinační fotbal a diktovali tempo hry z čehož se začali rodit první šance. Tak jak je našim dobrým zvykem jsme je neproměnili a tak náš počáteční nápor přišel vniveč, hosté hru vyrovnali a i oni se dostali do několika nadějných příležitostí, které však zbrkle zahazovali. Konec poločasu opět začal patřit nám a tak jsme věděli, že by kvalita naší lavičky měla zápas rozhodnout ve druhé půli.

O poločase jsme udělali i rošádu v brankovišti, kdy si Eda vyměnil místo s Jiříkem, který šel na hrot a ukázalo se to jako skvělý trenérský tah, neboť Jirka se své role zhostil skvěle a v 50 minutě po nahrávce dnes výborného Máry Štracha, otevřel skóre zápasu a vsítil vlastně i vítěznou branku – 1:0. Tím jako by se protrhla přehrada a na hřišti od toho momentu existovalo jen jedno jediné mužstvo a to jsme byli my. Útok za útokem se valil na hostující branku, veškerého útočného dění se zhostil režisér nedělního odpoledne Mára, který sám tři branky vstřelil a na dvě zbývající nahrál.

Druhý poločas se nám opravdu povedl, jak herně, tak výsledkově a opět jsme jen potvrdili vzrůstající výkonnostní křivku celého mužstva. Kluci už opět fotbalem baví jak sebe, tak i přítomné diváky a my Vás rádi uvidíme i v příštím kole, kdy doma přivítáme nedaleký Týnec a věříme, že kluci předvedou opět podobnou hru kdy se bude střídat krása s nádherou :-)