14 : 2 (6:0)

Sestava: Syrový, Bodlák, Nesvadba, Kostelníček (56´Štrach), Maroušek, Antoš (61´Lébl), Héč (56´Mucks), Kratochvíl, Hervert (46´Půlpán), Dvořáček, Cienciala (65´Janošov)

Góly: Hervert, 5x Kratochvíl, Cienciala, Héč, 2x Dvořáček, 2x Bodlák, Štrach, Půlpán

Po blamáži v Nespekách jsme přivítali dalšího soupeře podobné herní úrovně, našeho loňského soupeře v Krajském Přeboru. Hostům však jejich lonští starší dorostenci vesměs odešli do mužů, takže hrají soutěž s převážně mladšími dorostenci. My tentokrát nechtěli připustit podobnou blamáž jako v minulém kole a tak náš soustředěný výkon tentokrát odneslo toto sympatické mužstvo. Od první minuty jsme se soustředěně snažili roztáhnout zaparkovaný hostující autobus a nutno říct, že se nám to dařilo velmi dobře. Hosté se spoléhali na rychlé brejky, měli vepředu dva šikovné útočníky, ale v první půli na náš soustředěný výkon absolutně nestačili. Do poločasu bylo prakticky rozhodnuto, my dnes měli i širokou lavičku i když kluci na ní vlastně celý týden téměř netrénovali a tak jsme do druhého poločasu začali od začátku rychle střídat, aby si zahráli všichni. Výkon už nebyl tak kompaktní, ale rozdíl v kvalitě mužstev byl i tak propastný. Hosté se ale také dostali do několika šancí a vstřelili si i oni dvě čestné branky. My si s chutí zastříleli, k vidění bylo plno krásných branek a akcí a tak se nikdo z přítomných nenudil.
Teď nás čekají třikrát za sebou soupeři ze spodku tabulky, takže věříme, že si alespoň zvedneme střelecké sebevědomí a ještě lépe se sehrajeme. Nic se však nesmí podcenit.